Witcher 3 zırh önerisi

Emir Everett

Centipat
Daha fazla  
25 Level'im ve zırhım artık yetersiz geliyor elimde Griffin, Kedi, Kurt, Ayı şemaları var ama hangisini kullansam bilmiyorum. Çok kararsızım hangi zırh setini kullanmalıyım?

Death March'ta oynuyorum ve en çok kullandığım işaret Quen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunu bu günler çok forumda görüyorum . Çok mu güzel oyun. Metin2 oynuyorum ben bu tarz bir oyun sanırım.
Metin 2 gibi ağır bir RPG oyunu değil, RPG oyunlarını seviyorsan yüksek ihtimalle Witcher 3'ü de seversin.
Sana en güzel hangisi gözüküyorsa onu giy.
Ciddi misin sen ya? Oynanış tarzına göre seçiliyor witcher teçhizatları.

25 Level'im ve zırhım artık yetersiz geliyor elimde Griffin, Kedi, Kurt, Ayı şemaları var ama hangisini kullansam bilmiyorum. Çok kararsızım hangi zırh setini kullanmalıyım?

Death March'ta oynuyorum ve en çok kullandığım işaret Quen.
Hocam quen kullanıyorsanız Ayı zırhı daha iyidir quene ekstra özellikler veriyor diye hatırlıyorum.

Aşırı önemli değil hangisini seçtiğiniz. Oynanış stilinize uysun yeterli.

Griffin Seti işaretlerin gücü üstüne kurulu daha çok. Hem bol bol işaret kullanıp güçlü olmalarını istiyorsanız Griffin Seti yapın.

Ayı Seti ağır atakları tercih edenler için daha iyi bir seçenek, ama hızlı hızlı işaret kullanmanız pek mümkün değil, enerji seviyeniz yavaş doluyor.

Kurt Seti hepsinin ortası diyebilirim, pek bir olayı yok. Aralarından en güzel gözükeni bana göre.

Kedi Seti hızlı ataklar için daha iyi, enerji seviyeniz de Ayı Setine göre çok daha seri doluyor. Fazla fazla işaret kullanmak için ideal bir set.

Geri
Yukarı