Witcher 3 zırh yapılmıyor

jer0mevaleska

Picopat
Daha fazla  
Oyunda bug falan mı var anlamadım. Hazine avı görevlerinden topladığım şemalarla zırh yaptıramadım kimse yapmıyordu. Oyunda 1. seviye kedi okulu zırhıyla gezmek zorunda kaldım. DLC'lere başlıyorum ne önerirsiniz?

Oyunda bug falan mı var anlamadım. Hazine avı görevlerinden topladığım şemalarla zırh yaptıramadım kimse yapmıyordu. Oyunda 1. seviye kedi okulu zırhıyla gezmek zorunda kaldım. DLC'lere başlıyorum ne önerirsiniz?
Oyunda zırhçı ve silahçıların ustalık dereceleri var ve witcher setlerinin de dereceleri var. Atıyorum usta işi witcher techizatlarını her demirci yapamıyor. Usta bir demirci bulup yaptırabilirsiniz.

Çok fazla demirci gezdim yinede yoktu.
Hocam novigradda bir demircinin görevini yapıyorsunuz. Yan görev olarak çıkıyor. O demircinin görevini yaparsanız yüksek seviye kılıçları ona yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca yerini bulamıyorsanız, internette usta demirci ve silahçıların yerini gösteren haritalar var. Onlara bakabilirsiniz.

Hocam novigradda bir demircinin görevini yapıyorsunuz. Yan görev olarak çıkıyor. O demircinin görevini yaparsanız yüksek seviye kılıçları ona yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca yerini bulamıyorsanız, internette usta demirci ve silahçıların yerini gösteren haritalar var. Onlara bakabilirsiniz.
Oyundaki bütün görevleri yaptım diğerlerine uğradım heralde bug vardı.

Oyundaki bütün görevleri yaptım diğerlerine uğradım heralde bug vardı.
Tüm oyunu 1. seviye kedi zırhı ile bitirmeniz mucize bu arada. Sorunuzun cevabını bilemedim, dediğim gibi bug olsa bile aç kapat yapınca düzelmeliydi. İsterseniz dosyaları doğrulayın ve tekrar deneyin.

Farklı zırhlarda kullandım genelde onu kullandım.
Son olarak zırhçılarda veya demircilerde oyun boyunca topladığınız farklı şemaları kullanabiliyor musunuz? Yani Witcher techizatı dışında farklı ekipmanlar yaptırabiliyor musunuz? Eğer evet ise sorunun bug olduğunu düşünmüyorum. Yaptıracağınız menüde şemalar gözüküyor mu? Tamamlanan görevlerde şema görevleri mevcut mu? Eğer bunların cevabı da evet ise sorun tamamen benim dediğime çıkıyor gibi.

Son olarak zırhçılarda veya demircilerde oyun boyunca topladığınız farklı şemaları kullanabiliyor musunuz? Yani Witcher techizatı dışında farklı ekipmanlar yaptırabiliyor musunuz? Eğer evet ise sorunun bug olduğunu düşünmüyorum. Yaptıracağınız menüde şemalar gözüküyor mu? Tamamlanan görevlerde şema görevleri mevcut mu? Eğer bunların cevabı da evet ise sorun tamamen benim dediğime çıkıyor gibi.
Oyunda bir yere kadar yaptırabiliyordum sonra tıkandı gözükmemeye başladı.

Oyunda bir yere kadar yaptırabiliyordum sonra tıkandı gözükmemeye başladı.
Anladım hocam. Maalesef aklıma gelenler bunlar. Yardımcı olabilecek başka bir arkadaş çıkar umarım. Eğer halledemiyorsanız, konsol ekranından gerekli setlerin kodunu yazarak techizatlara erişebilirsiniz. Zaten oyunun ana kısmını bitirmişsiniz. Hileye girmez. Zaruri bir durumunuz var ortada. En iyisi konsol ekranından gerekli şifreyi girip setlere erişmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı