Witcher 3'e Mod Nasıl İndirilir?

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
RX 5600XT ekran kartım için Witcher 3 mod indireceğim ama nasıl bilmiyorum.
Hangi siteden nasıl indirebilirim, indirdikten sonra nasıl kuracağım?

Nexus Mod, bu iş için en iyi site. Bütün modlar virüs taramasından geçiyor diye biliyorum.

İstediğiniz bir modu aratın. Açıklamada nasıl kuracağı yazar.

Çoğu mod, basit bir kurulum istiyor. İstediğiniz modun dosyasını indireceksiniz ve Witcher 3'ün ana dizinine bir "Mods" klasörü oluşturacaksınız. Ardından ise, dosyayı mods klasörüne atacaksınız. Modların %80'i böyle kuruluyor diyebilirim.

Nexusmods sitesinden, Vortex kullanarak modlayabilirsiniz. Birçok mod otomatik eklenebiliyor.

Unification Patch kurun mutlaka.

HD Reworked Project var manuel kurmanız gereken.

Vortex üzerinden Script Merger indirmeniz lazım, uyarısını o veriyor zaten. Olmazsa Nexus'ta o da var.

Vortex yerine Witcher 3 Mod Manager öneririm, sadece Witcher 3 için geliştirildiğinden daha stabil ve daha iyi.

Aynen öyle, o tarz yüksek boyutlu modları mod yöneticisi ile indiremiyoruz maalesef.
Hocam merhaba, hikayeyi ve DLC'leri bitirdim ikinci oynayisimda alttaki modlari kuracagim ama kurarken Mod Manager mi kullanmaliyim yoksa Script Merger mi kullanmaliyim bilemedim. Ayrica surum konusunda sikinti cikar mi bilemedim cunku modlarin surumu benimkiyle ayni degil. Yardimci olursaniz sevinirim.

Bu modlar disinda performansi fazla dusurmeden grafik arttiran mod oneriniz varsa veya oynanis ile ilgili mod oneriniz varsa soyleyebilirsiniz.

Mod Manager mi kullanmaliyim yoksa Script Merger mi kullanmaliyim bilemedim
Script Merger ve Mod Manager birlikte kullanılıyor. Script Mergersız olmaz. Mod Manager'ın içinde yüklü olarak varsa bilemiyorum.
performansi fazla dusurmeden grafik arttiran mod oneriniz varsa veya oynanis ile ilgili mod oneriniz varsa soyleyebilirsiniz.
HD Reworked Project harici yok benim bildiğim.
modlarin surumu benimkiyle ayni degil.
Denemeden pek bilinemez galiba bu, emin değilim.

Hocam merhaba, hikayeyi ve DLC'leri bitirdim ikinci oynayisimda alttaki modlari kuracagim ama kurarken Mod Manager mi kullanmaliyim yoksa Script Merger mi kullanmaliyim bilemedim. Ayrica surum konusunda sikinti cikar mi bilemedim cunku modlarin surumu benimkiyle ayni degil. Yardimci olursaniz sevinirim.

Bu modlar disinda performansi fazla dusurmeden grafik arttiran mod oneriniz varsa veya oynanis ile ilgili mod oneriniz varsa soyleyebilirsiniz.
Script Merger mod kurma aracı değil, çakışan modları düzelten bir program. Bu bağlamda Witcher 3 Mod Manager kullanmalısın, çakışan modları ise Script Merger ile düzeltmelisin.

Kuracağın mod senin oyununun sürümüne uymuyor olabilir ancak sen yine de bir dene, belki uyar. Uymazsa Witcher 3 Mod Manager'dan kaldırırsın zaten.

Grafik modu olarak şunları önerebilirim.

Işıklandırma modları;

Genel modlar;

Script Merger mod kurma aracı değil, çakışan modları düzelten bir program. Bu bağlamda Witcher 3 Mod Manager kullanmalısın, çakışan modları ise Script Merger ile düzeltmelisin.

Kuracağın mod senin oyununun sürümüne uymuyor olabilir ancak sen yine de bir dene, belki uyar. Uymazsa Witcher 3 Mod Manager'dan kaldırırsın zaten.

Grafik modu olarak şunları önerebilirim.

Işıklandırma modları;

Genel modlar;

Script Merger ve Mod Manager'i ayri ayri indirecegim anladigim kadariyla. Tam olarak nereden indirecegim peki?

Script Merger ve Mod Manager'i ayri ayri indirecegim anladigim kadariyla. Tam olarak nereden indirecegim peki?

Bu arada attığım ışıklandırma modlarından sadece birisini kur, aynı anda çalışmıyorlar. Ben kendimin de kullandığı STLM 3.2 önerirdim ancak o biraz FPS düşürüyor sanırsam, Took Lighting de gayet güzel bir ışıklandırma modudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı