Witcher 3'e Mod Nasıl İndirilir?

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
RX 5600XT ekran kartım için Witcher 3 mod indireceğim ama nasıl bilmiyorum.
Hangi siteden nasıl indirebilirim, indirdikten sonra nasıl kuracağım?

Bu arada attığım ışıklandırma modlarından sadece birisini kur, aynı anda çalışmıyorlar. Ben kendimin de kullandığı STLM 3.2 önerirdim ancak o biraz FPS düşürüyor sanırsam, Took Lighting de gayet güzel bir ışıklandırma modudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam anlamadigim bir sey var. Suanda yuklu olan 6 adet mod var ve bunlar Mod Manager uzerinden gozukuyor. Hepsi enabled. Ama Script Merger'a girdigim zaman bu kadar gozukuyor. Bir sorun var mi? Ayrica tik atilabilen kisimlar var gordugunuz gibi. Tik atiyim mi?
1614513982477.png

Hocam anlamadigim bir sey var. Suanda yuklu olan 6 adet mod var ve bunlar Mod Manager uzerinden gozukuyor. Hepsi enabled. Ama Script Merger'a girdigim zaman bu kadar gozukuyor. Bir sorun var mi? Ayrica tik atilabilen kisimlar var gordugunuz gibi. Tik atiyim mi?
Eki Görüntüle 899804
Onlar çakışma yapan modlar, hepsine tik attıktan sonra sol altta bulunan "Create Selected Merge" butonuna tıklayıp çakışan modları düzelteceksin. Programın arayüzü seni korkutmasın, çok basit bir kullanımı var. Ben bu video sayesinde çözmüştüm programın kullanımını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İngilizce bilmiyorsan videoyu bilgisayardan açıp otomatik Türkçe altyazı yapıp izlemeni öneririm.

Onlar çakışma yapan modlar, hepsine tik attıktan sonra sol altta bulunan "Create Selected Merge" butonuna tıklayıp çakışan modları düzelteceksin. Programın arayüzü seni korkutmasın, çok basit bir kullanımı var. Ben bu video sayesinde çözmüştüm programın kullanımını.

İngilizce bilmiyorsan videoyu bilgisayardan açıp otomatik Türkçe altyazı yapıp izlemeni öneririm.
Suanda boyle gozukuyor. Ne yapmaliyim?

Dosya Ekleri

• 1614514317145.png
    1614514317145.png
    33,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Doğru yapmışsın gibi gözüküyor, oyun açılıyorsa ve modlar çakışmadan çalışıyorsa sorun yok.
Maalesef oyun acilmadi ve boyle bir hata verdi :(
Kaer Morhen Armorunun kendiliginden level atladigi modu bir sekilde eksik falan kurmusum sanirim. Onu kapayinca duzeldi ve oyun acildi. Kontrol edip duzeltmeye calisacagim.

Dosya Ekleri

• 1614514967327.png
    1614514967327.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Kaer Morhen Armorunun kendiliginden level atladigi modu bir sekilde eksik falan kurmusum sanirim. Onu kapayinca duzeldi ve oyun acildi. Kontrol edip duzeltmeye calisacagim.
Bazı anlarda Script Merger tamamen işe yaramaz, bu durumda yapabileceğin iki şey var.

Ya ekranda gözüken dosyaların konumunu takip edip teker teker sileceksin, ya da hata veren modu tamamen kaldıracaksın.

Witcher 3, modlama açısından sıkıntılı bir oyun. İki tane mod kuruyorsun hemen birbirleriyle çakışıyorlar ve oyun açılmıyor falan...

Bazı anlarda Script Merger tamamen işe yaramaz, bu durumda yapabileceğin iki şey var.

Ya ekranda gözüken dosyaların konumunu takip edip teker teker sileceksin, ya da hata veren modu tamamen kaldıracaksın.

Witcher 3, modlama açısından sıkıntılı bir oyun. İki tane mod kuruyorsun hemen birbirleriyle çakışıyorlar ve oyun açılmıyor falan...
Dedikleriniz disinda bir sey deniyorum hocam suanda. Eger ise yaramazsa dediginiz yonteme basvuracagim. Ama hangi dosyanin konumunu takip edecegimi ve sildigimde ne ise yarayacagini anlamadim. Biraz daha anlatabilirseniz cok memnun olurum.

Bir de eger butun modlari duzgun bir sekilde kurdugumu varsayarsak, her Witcher 3 oynadigimda Mod Manager acmam gerekiyor mu? Yoksa direkt onceden oldugu gibi Steam'den baslatabilir miyim oyunu?

Nexus Mod, bu iş için en iyi site. Bütün modlar virüs taramasından geçiyor diye biliyorum.

İstediğiniz bir modu aratın. Açıklamada nasıl kuracağı yazar.

Çoğu mod, basit bir kurulum istiyor. İstediğiniz modun dosyasını indireceksiniz ve Witcher 3'ün ana dizinine bir "Mods" klasörü oluşturacaksınız. Ardından ise, dosyayı mods klasörüne atacaksınız. Modların %80'i böyle kuruluyor diyebilirim.
hocam ben dediğinizi yaptım ama ayarlardan modu ayarlıcam ayarlarda mod diye seçenek çıkmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı