Witcher 3'e nasıl başlanmalı?

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Dün akşam başlayan indirimlerde Witcher 3 GOTY Edition aldım ve indirdim ama nasıl başlamam lazım? İlk iki oyunu oynamadan özetlerini okusam olur mu? İlk oyuna sahibim ama mekanikler vs hiç beğenmediğim için silmiştim. Bir de oyun içerisinde rahatsız edecek kadar +18 içerik var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam başlayan indirimlerde Witcher 3 GOTY Edition aldım ve indirdim ama nasıl başlamam lazım? İlk iki oyunu oynamadan özetlerini okusam olur mu? İlk oyuna sahibim ama mekanikler vs hiç beğenmediğim için silmiştim. Bir de oyun içerisinde rahatsız edecek kadar +18 içerik var mı?

Witcher 1,2 ve 3 GOTY şeklinde al.1. oyunu dene dayanabilirsen oyna yoksa özetini izle geç. Ardından 2 ve 3'ü oyna. 2'yi de atlama bence hala oynanabilir ve oynanması gereken bir oyun.

Seçmezseniz yok, ama seçerseniz 5 adet yapabiliyorsunuz. Direk 3'den başlayabilirsiniz, ama bitirdikten sonra diğerlerini de oyna isteği geliyor dikkat edin.

Witcher 2 + 3. kişileri, atmosferi bilmezsen iade edeceğine eminim. Bu yüzden 1. oyunun özetini okuyup, 2. oyundan başlaman en iyisi.

Oyunun tüm hikayesini bilmeden 3 oynayabilirisin, ve gayet sürükleyici. Ciri'nin peşinde koşmak Yennefer ve Triss'in arasında kalmak bile oyunu sonuna kadar oynamanıza yeter ve onlarca kaliteli görev var. Bitirdikten sonra diğer oyunun hikayelerini oynayabilir ya da okuyabilirsin ama Witcher 3 oynamak için ek bir şey yapmana gerek yok.

Geri
Yukarı