Witcher 3'e yeni DLC gelecek mi?

Yanlışınız var dostlar, resmi hesaplarından Definitive Edition'un beraberinde Netflix dizisinden uyarlanan, Geralt'ı kontrol edeceğimiz yepisyeni bir DLC'nin geleceğini duyurmuşlardı zaten çoktan. Gönül ister ki Kovir dlc'si olsun ama çok büyük harita, yapmazlar muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CDPR'in saçma bir şey yapacağını düşünmüyorum çünkü madem grafik için çaba sarf etmişler o zaman bundan yola çıkarak güzel birşey ortaya çıkar ve umarım kozmetik ağırlıklı değilde hikaye ağırlıklı olur.

Yanlışınız var dostlar, resmi hesaplarından Definitive Edition'un beraberinde Netflix dizisinden uyarlanan, Geralt'ı kontrol edeceğimiz yepisyeni bir DLC'nin geleceğini duyurmuşlardı zaten çoktan. Gönül ister ki Kovir dlc'si olsun ama çok büyük harita, yapmazlar muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kapağı dikkatle incelediğimizde "extra items inspired by the Netflix series" diyor. Yani zaten hikaye DLC'si gelse ücretsiz gelmez. Dizide geçen zırh, kılıç, kıyafet vb. şeyleri içeren "item" DLC'si geleceğini düşünüyorum-ki açıkça item yazmışlar. Yani yeni bir hikaye DLC'si gelmeyecek. En azından şuanlık. Belki hype tekrar artarsa bir düşünürler ama zor. Şirket zaten şuan CP77'i hala toparlamakla uğraşıyor.

Yanlışınız var dostlar, resmi hesaplarından Definitive Edition'un beraberinde Netflix dizisinden uyarlanan, Geralt'ı kontrol edeceğimiz yepisyeni bir DLC'nin geleceğini duyurmuşlardı zaten çoktan. Gönül ister ki Kovir DLC'si olsun ama çok büyük harita, yapmazlar muhtemelen.

Gerçekten sadece kovir DLC'si gelse yeter. Böyle bitirmeleri cok üzüyor

Gönül isterdi ki çok büyük bir harita ile DLC gelsin. Madem yeni oyun gelemiyor madem Geralt bitti ee bir büyük DLC hakediyor bu kadar popülaritesi var. Neyse parası verir alırdık.

Witcher 1'i de yeniden yapsalar keşke diyeceğim ama çok şey mi istemiş oluyorum bilmiyorum. Bu kadar popüler oldu yapılacak çok şeyi var aslında.

Netflix dizisine atfen item verileceği söyleniyor.

Gönül isterdi ki çok büyük bir harita ile DLC gelsin. Madem yeni oyun gelemiyor madem Geralt bitti ee bir büyük DLC hakediyor bu kadar popülaritesi var. Neyse parası verir alırdık.

Witcher 1'i de yeniden yapsalar keşke diyeceğim ama çok şey mi istemiş oluyorum bilmiyorum. Bu kadar popüler oldu yapılacak çok şeyi var aslında.

Netflix dizisine atfen item verileceği söyleniyor.
Oyunun bittiğine dair bir kaide yok, sadece Geralt Of Rivia'nın hikayesi bitti. :) Witcher evreni sadece Geralt'ta bitmiyor, Geralt'ın yaşamının bir parçasını oynadığımız oyun serilerinde görmediğimiz onlarca farklı okula mensup witcherlar var, oyunlarda görmediğimiz büyücüler var. Onu geçtim Ciri gibi zaman ve mekan hatta evrenler arasında yolculuk yapabilen, hikayesinin ucu açık bir karakter var, Vesemir'in geçmişini yaşatabilecekleri, arkası dolu bir karakter var. Yapabilecekleri şey çok, evren derin ve geniş bir evren, azcık kafa yorarlarsa çok güzel hikayeler, oyunlar ortaya çıkarabilirler. Ayrıca zaten, Cyberpunk ile kaybettikleri itibarlarını sadece halihazırda popüleritesi ve oturmuş bir lore'u olan Witcher serisinden yepisyeni bir oyun ile kazanabilirler. Sağlam adım atmak isterlerse dediğiniz gibi ilk oyuna remake işine girişebilirler, ancak daha önce yapmadıkları bir şey, yine bocalarlar ise iyice batırırlar işleri.

Oyunun bittiğine dair bir kaide yok, sadece Geralt Of Rivia'nın hikayesi bitti. :) Witcher evreni sadece Geralt'ta bitmiyor, Geralt'ın yaşamının bir parçasını oynadığımız oyun serilerinde görmediğimiz onlarca farklı okula mensup witcherlar var, oyunlarda görmediğimiz büyücüler var. Onu geçtim Ciri gibi zaman ve mekan hatta evrenler arasında yolculuk yapabilen, hikayesinin ucu açık bir karakter var, Vesemir'in geçmişini yaşatabilecekleri, arkası dolu bir karakter var. Yapabilecekleri şey çok, evren derin ve geniş bir evren, azcık kafa yorarlarsa çok güzel hikayeler, oyunlar ortaya çıkarabilirler. Ayrıca zaten, Cyberpunk ile kaybettikleri itibarlarını sadece halihazırda popüleritesi ve oturmuş bir lore'u olan Witcher serisinden yepisyeni bir oyun ile kazanabilirler. Sağlam adım atmak isterlerse dediğiniz gibi ilk oyuna remake işine girişebilirler, ancak daha önce yapmadıkları bir şey, yine bocalarlar ise iyice batırırlar işleri.
Demek istediğim Geralt ile alakalıydı. Witcher yeni projelerle zaman da alsa ilerleyecektir. Ama doruk noktasındayken Witcher 3 ve 1'e selam çakılırdı hani.

Demek istediğim Geralt ile alakalıydı. Witcher yeni projelerle zaman da alsa ilerleyecektir. Ama doruk noktasındayken Witcher 3 ve 1'e selam çakılırdı hani.
Witcher 3'e el atacaklar zaten yeni nesil güncellemesiyle. Ancak keşke dediğiniz gibi, zaten halihazırda kaliteli grafikleri olan bir oyun yerine eski oyunları yenileseler. Olur da yeni bir oyun gelirse Geralt'ı yönetmeyiz zaten, en fazla yan karakter olur 2-3 dakika görünür selam çakar gider, ama ana karakter olmayacaktır.

Gerçekten sadece kovir DLC'si gelse yeter. Böyle bitirmeleri cok üzüyor
Toussaint, kenara çekilip kafa dinlemek için bence witcher evrenindeki en iyi yer. Yapılabilecek en iyi finali yaptılar bana göre. Gözler Geralt'ı arıyor tabii ama iyi bir şekilde sonlandırılmış hikayeyi tekrardan büyük mevzulara girişip sündürmeye gerek yok, tat kaçırma ihtimali de var çünkü. Benim istediğim, mevcut oyunları artık mazide bırakıp yeni bir ana karakterle yeni bir Witcher oyununa yönelmeleri. Ama yan karakter olarak arada bir Geralt abimizi de görsek hiç fena olmaz.

Bu gelecek olan güncellemede de hikaye içeren bir genişleme paketi geleceğini sanmıyorum. Netflix temalı eşya DLC'si olur büyük ihtimalle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı