Sürprizbozan Witcher 3'te görevde ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

loraenie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Witcher 3'te bugün Yennefer ile beraber cini yendikten sonra beni otomatik Ciri'yi bulma görevini seçti ve ondan sonra YouTube'da izlediğimde ise baronun çavuşundan umayı alma görevini yapıyorlardı fakat o bende yok ve Ciri'nin görevini başlattı. Otomatik olarak biraz araştırdım ettim ormanın hanımları görevini vs yapacakmışım fakat o görevi seçtiğimde ise beni sürekli Fast travel noktalarına götürüyor ve bu tek ormanın hanımları görevi için değil tüm ana görevler için geçerli aşağıda. Yaşadığım sorunun fotoğrafları ve görevlerim var hangi görevleri yapmalıyım ya da ne yapmalıyım yardım edin?

Dosya Ekleri

• 20221012194801_1.jpg
    20221012194801_1.jpg
    290,8 KB · Görüntüleme: 48
  • 20221012195003_1.jpg
    20221012195003_1.jpg
    338,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 20221012194810_1.jpg
    20221012194810_1.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 20221012194823_1.jpg
    20221012194823_1.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 'Küçük'ü hakla' görevi, Ciri'nin Novigrad'da olup olmadığını öğrenmeni sağlar.
Ormanın hanımları görevi ise Velen'de olup olmadığını öğrenmeni sağlar.

Tüm bu görevi yaptıktan sonra, Çirkin bebek (Uma) görevi ise, söylediğim görevleri yaptıktan sonra çıkacak.

Hocam fast travela yönlendirmesinin nedeni görevin olduğu bölgede bulunmamanız. Fast travel a girin harita gelince space basın görevin olduğu bölgeye geçin o sizi yönlendirir.

öncelikle 'küçük'ü hakla' görevi, Ciri'nin Novigrad'da olup olmadığını öğrenmeni sağlar.
Ormanın hanımları görevi ise Velen'de olup olmadığını öğrenmeni sağlar.

Tüm bu görevi yaptıktan sonra, çirkin bebek (uma) görevi ise, söylediğim görevleri yaptıktan sonra çıkacak.

Teşekkür ederim yarın girip deneyeceğim.

Hocam Fast travela yönlendirmesinin nedeni görevin olduğu bölgede bulunmamanız. Fast travel a girin harita gelince space basın görevin olduğu bölgeye geçin o sizi yönlendirir.

Hiç aklıma gelmemişti hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için sonra ki görevlerde de işime yarar.

Bu görevler için Velen ve Novigrad'a gitmen gerek. Skellige'den ayrılmalısın.

Videoda ise, bu görevi ilk aldığında, Velen ve Novigrad görevi, Skellige görevinden daha düşük seviyede. Yani normalde ilk bu görevleri yapman ve daha sonra Skellige'ye gitmen gerekiyordu.

Geri
Yukarı