Witcher 3'te hızlı ilerliyorum gibi hissediyorum

Ubermenschh

Hectopat
3 Gündür her gün oynuyorum 6. seviyeye ulaştım ve Johhny'yi buldum ve bataklığın hanımları ile buluşmama yardım etti. Oyunu yavaş yavaş, sindire sindire oynamak istiyorum sizce hızlı mı ilerliyorum? Köylülere yardım edeyim diyorum ama sadece kontrat veriyorlar. Ayrıca şu anda velen'deyim ve güzel silah ve zırh bulamadım köy demircisinin satığı bir iki tane dandik silah ve kılıç var o kadar.

Ne kadar hızlı ilerlersen ilerle, DLC'ler ile birlikte totalde 200+ oyun saati yaratan bir oyun Witcher 3. Bir süre sonra kontratları otomatik yapmaya başlıyorsun zaten. Benim önerim, hızına vs hiç takılma, keyiflice atını gün batışında/doğuşunda sür ve hikayenin keyfini çıkar.

Diyalogları hızlı geçmemeye çalış bence. Öyle yaparsan oyun seni bir film gibi içine çekmeyi başarıyor.

Oynanış saatinize bağlı 3 günde kaç saat oynadınız? Ben oyunu 100 saatte bitirdim ve belki 1 haftada bitti oyun :D oradan hesaplayın isterseniz. Son çıkan dlc yi oynamadım bu arada oynanış dinamiklerini unutmuşum kasmadım çok. Yan görevleri yapın çok zevklidir 150 saati geçersiniz dlcler ile

Yeni konular

Geri
Yukarı