Witcher 3'ü Bitirme Sonrası Boşluk

WildHuntt

Decapat
Öncelikle herkese merhaba şimdi ben Witcher 3 yeni bitirdim. Ama beni böyle saran bir oyun daha gerçekten yok çok kötü hissediyorum sanki hayatımdan bir parça kopmuş gibi. Şimdi sorum şu DLC'leri daha bitirmedim, kontratları falan da yapmamıştım, acaba Witcher 2'den mi başlasam? Witcher 2 hiç oynamamıştım. Sonra Witcher 3'e tekrar mı başlasam? Hem yapmadığım pişman olduğum şeyler var mesela Triss ve Yennefer'i aynı anda yürütmeye çalışmak gibi. Ve bu boşluğu kapatmak için başka ne gibi oyunlar oynayabilirim sizce?

Oyunu Ciri'nin Witcher olduğu sonla bitirdim.

Bir de bu New Game+ olayı nedir? Yardımlarınızı bekliyorum, tecrübeli arkadaşlarım. Teşekkürler.

Demek ki yalnız değilmişim. Ben de 2 gün önce bitirdim. Büyük bir boşluk içerisindeyim. Diğer oyunlar çok yapay gelmeye başladı bana.

Soruna gelecek olursak keşke 1-2 ve 3. oyunu sırasıyla oynasaydın. Başka bir tat alırdın kesinlikle. Yeni Oyun+ olayı ise mevcut geliştirdiğin karakter ile yeniden başlıyorsun oyuna. Karakterinde bir kayıp olmuyor yani.

Tavsiyem ilk oyundan başla ama oynanış grafik vs sarmaz beni diyorsan hikayesini dinle et izle sonra 2 den başlayıp save'ni 3.oyuna aktarıp devam et bir daha witcher 3 çok güzel oyun gerçekten bende daha tam bitirmedim 1i oynadim bitiremedim tam hoşuma gitmedi 2 yi komple bitirdim cok iyiydi 3 zaten anlatmaya gerek bile duymuyorum.

Aynı durumu yaşadım. DLC leri kesinlikle bitirmen gerek. DLC ler kendi başına başka bir hikaye, ana hikaye kadar güzel. Kontratların da bambaşka hikayeleri var. Ben oyununun kontratları dahil komple bitirdikten sonraki 1 ay hiçbir şey oynayamadım. Şuanda Witcher 2 oynuyorum ve 2.oyunu sandığımdan çok daha iyi çıktı.

Eski sistemimle bitirmiştim, tekrar başladım. Red Dead Redemption 2'den sonra oynanış, mekanikler ne kadar eskimiş gelse de, ne oynanış ne mekanik, hikaye, rol yapma öğeleri oyunu gerçekten tek başına üst seviyeye çıkarıyor. Ben de The Witcher 2'den başlayıp tekrar 3'e dönecektim ama nedense sabredemedim.

Geri
Yukarı