The Witcher 3'ü neden sevemiyorum?

PODOLOG

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli izmit
Daha fazla  
Meslek
Hemşirelik
Ben bu oyunu indirdim şu anda 5 saatlik oynama sürem var. Büyük bir merakla ve heyecanla indirip oyuna girdim, fakat oyuna bir türlü ısınamadım. Savaş mekanikleri çok iyi grafikler zaten muazzam. Ama bir sıkıntı var. Oynayamıyorum duello'da çok hasar yiyorum. Görevleri yapmak mı sıkıyor tam emin olamadım ama herkes bu oyunu överken benim bu şekilde zevk alamamam garibime gitti. Tavsiyeleri olan var mı oyuna daha çok ısınmam için ya da oynamış tecrübeli olanlar, ne yapsam savaşlarda daha güçlü olurum veyahut topladığım şeylerle nasıl iksir yaparım ya da silahlarımı nasıl güçlendireceğim? Oynamak istiyorum bu oyunu çünkü. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
RPG oyunlarını seviyor musun önce bunu belirle. Belki oyun tarzın değildir vs. Bunun dışında Skyrim maceramda da başta bende böyle olmuştu. Düz bakılınca amele usulü oluyor. Bir iki youtuberdan 4-5 bölüm izledim sonra kendim devam ettim. Oyunun mekaniği kafana oturuyor.

Ben bu oyunu indirdim şuanda 5 saatlik oynama sürem var. Büyük bir merakla ve heyecanla indirip oyuna girdim, fakat oyuna bir türlü ısınamadım. Savaş mekanikleri çok iyi grafikler zaten muazzam... Ama bi sıkıntı var. Oynayamıyorum duello'da çok hasar yiyorum. Görevleri yapmak mı sıkıyor tam emin olamadım ama herkes bu oyunu överken benim bu şekilde zevk alamamam garibime gitti. Tavsiyeleri olan var mı oyuna daha çok ısınmam için ya da oynamış tecrübeli olanlar, ne yapsam savaşlarda daha güçlü olurum veyahut topladığım şeylerle nasıl iksir yaparım yada silahlarımı nasıl güçlendireceğim. Oynamak istiyorum bu oyunu çünkü. :)
Her insanın zevki aynı değildir demek ki sizinde benim gibi zevki var ben bu yüzden mass effect andromeda tarzı uzay aksiyon oyunları oynuyorum gta serisi falan ama witcher serisi veya benzer oyunlar asla ilgimi çekmiyor ve zevkime uygun değil.

RPG oyunlarını seviyor musun önce bunu belirle. Belki oyun tarzın değildir vs. Bunun dışında Skyrim maceramda da başta bende böyle olmuştu. Düz bakılınca amele usulü oluyor. Bir iki youtuberdan 4-5 bölüm izledim sonra kendim devam ettim. Oyunun mekaniği kafana oturuyor.
Genellikle online rekabetçi oyunlar oynuyorum. Bildiğiniz güncel oyunlar. PUBG, LOL vs. Ama bunlardan sıkıldığım zaman kafamı dağıtabileceğim hikaye oyunları istiyorum. GTA 5'i bitirdim. Şu anda bioshock infinitive oynuyorum. Aynı anda birden çok oyun oynamakta sanırım o oyuna bağlanmana engel olabiliyor.

Witcher kolayda oynanmaması gereken bir oyun. Normalde bile oynanmaması gerek hatta. Çünkü iksirler vs zorda anlaşılıyor, kullanmak zorunda kalıyorsun zor modda.
Hikayeyi dinle, Türkçe altyazılı zaten görevleri oku. İçinde bulacaksın kendini bir süre sonra. Oyuna ısınman gerek biraz şans tanı. Ben de başta anlamadım değerini, oynadıkça bağlandım. 2. sefer bitiriyorum şuan 50 saat 2. seferimde var :D

Witcher kolayda oynanmaması gereken bir oyun. Normalde bile oynanmaması gerek hatta. Çünkü iksirler vs zorda anlaşılıyor, kullanmak zorunda kalıyorsun zor modda.
Hikayeyi dinle, Türkçe altyazılı zaten görevleri oku. İçinde bulacaksın kendini bir süre sonra. Oyuna ısınman gerek biraz şans tanı. Ben de başta anlamadım değerini, oynadıkça bağlandım. 2. sefer bitiriyorum şuan 50 saat 2. seferimde var :D
Şu an normal'de oynuyorum. Mesela bir tane kuyu görevi vardı. Hayalet ile dövüşme sahnesi. Mesela hep hasar yiyorum hasar atamıyorum. Tabi şuan yeniyim ama biraz uyuz oluyorum bu şekilde oldukça. Sanırım oyunu anlayınca gidecek bu sıkıntılar. :D

Çok kişi seviyor diye illa senin de sevmene gerek yok. Oynarsın, sevmezsen öyle kalır. Mesela ben büyük bir GTA fanı olmama rağmen herkes GTA IV'ü öve öve bitiremezken ben o oyundan nefret ediyorum. Sadece 1 kere bitirdim o da sırf bitiremediğim GTA oyunu kalmasın diye. Şimdi açsam samimi söylüyorum 15 dakika oynayamam. Bir şeyi sevmediğin zaman ne olursa olsun sevmiyorsun.

Çok kişi seviyor diye illa senin de sevmene gerek yok. Oynarsın, sevmezsen öyle kalır. Mesela ben büyük bir GTA fanı olmama rağmen herkes GTA IV'ü öve öve bitiremezken ben o oyundan nefret ediyorum. Sadece 1 kere bitirdim o da sırf bitiremediğim GTA oyunu kalmasın diye. Şimdi açsam samimi söylüyorum 15 dakika oynayamam. Bir şeyi sevmediğin zaman ne olursa olsun sevmiyorsun.
İyi dedin kral. :D

Şu an normal'de oynuyorum. Mesela bir tane kuyu görevi vardı. Hayalet ile dövüşme sahnesi. Mesela hep hasar yiyorum hasar atamıyorum. Tabi şuan yeniyim ama biraz uyuz oluyorum bu şekilde oldukça. Sanırım oyunu anlayınca gidecek bu sıkıntılar. :D
Hayalet külliyatını okuman lazım. Hayaletlerin zaafı hangi gücünde var ona bak. Misal Heyula ise Yrden zayıflatıyor, Yrden açmadan heyulalara vurmak işkence.

Geri
Yukarı