Witcher 3'ü neden sevemiyorsunuz?

Witcher 3 sevmeyenler ikiye ayrılır:

1 - CS GO veya LoL gibi oyunlardan doğru düzgün kafasını kaldırmayıp da çok fazla ünlü oldu diye W3'e şans verenler.

2 - RPG sevmeyenler veya sevdiğini zannedenler.

Çok özür dilerim arkadaşlar ama gerçek bu, sevmeyen kendini sorgulasın.

Bende neden sevemiyorsunuz diye sordum, merak ediyorum çünkü. Ben mi anormal seviyede çok seviyorum diye.
Witcher 3'ü oynamadım sadece videolarını izledim fena durmuyor tabi denemek lazım ama dediğim gibi insanların zevki farklıdır :)

İlk 3-4 saati size sıkıcı gelmiş olabilir fakat oyun sonradan kendini uçak moduna alıyor.

Site çökmeden resim atabilseydim gösterirdim, 14 saat yaptım ben almayayım. Ha, senin dopamin falan gitmiş derseniz de RDR 2'yi hiç sıkılmadan oynadım -ona da çoğu kişi sıkıcı diyor.

Oyunu sevmemek için bir neden ne var, eski olması mı? Witcher 3 gerçekten çok iyi bir oyun ancak herkesin zevkleri farklı beğenmeyen beğenmiyor yapacak bir şey yok.

Site çökmeden resim atabilseydim gösterirdim, 14 saat yaptım ben almayayım. Ha, senin dopamin falan gitmiş derseniz de RDR 2'yi hiç sıkılmadan oynadım -ona da çoğu kişi sıkıcı diyor.

Bende RDR'yi çok severek oynadım fakat Witcher'ın yerine koyamıyorum tabii zevkler ve renkler tartışılmaz.

Merhaba direkt konuya giriyorum,

Oyunun kesinlikle kabul edilecek artıları:
- Hikayesi, alt metin kalitesi, yan görev kalitesi, kişiden kişiye değişen ana hikayeden iyi olan DLC'leri, envanter simya Zanaat'ın çok çeşitli olması, istediğiniz kadar yapabileceğiniz Build'ler, evreni, yaratık çeşitliliği, muhteşem bir açık dünya, mod desteği, 2015 oyununa göre müthiş grafikleri, güzel boss fightları, kadın karakterlerin gereğinden fazla güzel olması, oyunun ng+'a çok uygun olması en önemlisi ana karakter Geralt bana göre oyun tarihinin yazılmış en iyi karakteridir, daha sayabileceğimiz çok şey var.

Eksileri.
- RPG öğesinin sadece Geralt'ın yapabileceği şekilde olması (siz karakterinizi şekillendiremiyorsunuz sadece Geralt'ın verebileceği cevapları seçiyorsunuz) ki bana göre bu bir eksi değil fakat size göre olabilir, combat çoğu kişiye göre kötü olabilir fakat düzgün Build yapınca hiçbir oyunda olmayan o hissiyatı hissetmeniz, RPG sevmeyen biri bu oyunu kesinlikle sevemez. Başka bir eksisi bana göre yok :D

İnsanlar bu oyunu nasıl sevemiyor hala anlamış değilim. Oyun bir ara 15TL gibi bir fiyata satılıyordu şaka gibi. Gelip RDR ile kıyaslamayın ikisi bambaşka oyunlar. Bana sadece bu oyunu neden sevmediniz onu söyleyin ayrıca Steam'de oyunu oynayanların yüzde 97'si nasıl sevdide siz sevemediniz? Ben oyunu bitirince RDR'yi yine bitirmeyi denedim ama yok olmuyor.
Alacak param olsaydı severdim.

Witcher 3 sevmeyenler ikiye ayrılır:

1 - CS:GO veya LoL gibi oyunlardan doğru düzgün kafasını kaldırmayıp da çok fazla ünlü oldu diye W3'e şans verenler.

2 - RPG sevmeyenler veya sevdiğini zannedenler.

Çok özür dilerim arkadaşlar ama gerçek bu, sevmeyen kendini sorgulasın.

Katılıyorum genelde Online oynayan kişiler bu algıya düşüyor. Türkiye'de Online ve rekabetçi oyun oynayan büyük bir kısım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı