Witcher'ın rezalet kontrolleri

oscorp

Hectopat
Dayımın bilgisayarına kurdum ve kontrolleri bir türlü çözemedim. Eğer bu kadar berbatsa kendim de seri olarak oynamaktan vazgeçerim. Direkt 2 veya 3'ten başlayıp bunun da senaryosunu izleyip geçmek lazım.

Kontrolcü ile mi oynuyorsunuz? Ben klavye ve mouse kullanmıştım ve bence dövüş mekaniği en iyi oyunlardan biri. Ana odağı kılıç dövüşü olan birçok oyun Witcher kadar tatminkar ve akışkan gelmiyor bana. Heyecanla beklediğim Bannerlord çıktı girip iki adam keseyim dedim adama mı vuruyorum kum torbasına mı belli değil deyip kapattım.

Evet maalesef oynanış çöp, oyunu muazzam hikaye ve grafikler kurtarıyor.

Buna katılmıyorum. Özellikle Witcher 3'ün muhteşem bir hikayesi yok, diğer oyunlarının da yok. Sıradanlar ancak onu anlatma tarzı, karakterlerin arka plan detayları sizi cezbediyor. Zamanlamayı doğru yaparsanız ve elinize alışırsa gerçekten oyunun her anı sinematik deneyim gibi geliyor. Biraz pratik ve beceri gerektiren bir oyun. Ya da bazıları sevmez, herkes sevmek zorunda da değil.

@HakanCT @FalconPolat Sanırım konu sahibi ve siz farklı oyunlardan bahsediyorsunuz. Konu sahibi ilk Witcher oyunundan bahsediyor. İlk oyunun dövüş mekanikleri cidden kötüydü.

Evet fark etmemişim ama hala 3. oyunun kontrollerine iyi diyemem. Umarım Cyberpunk'da oynanışta sıkıntı çekmeyiz.

Geri
Yukarı