Wix gibi domainsiz ücretsiz web site ile reklamdan para kazanılır mı?

snmrmm

Yoctopat
Daha fazla  
Wix, WordPress, simdif, gibi domainsiz ücretsiz web siteleri Google Ad Sense'ye baglayıp para alabilir miyiz? Bu siteler neden ücretsiz site açmaya izin veriyor?

Siz değil onlar kazanır.

Kendinize ait bir domain edinmediğiniz sürece Adsense vb. gibi araçlarla para kazanmanız zor, ücretsiz vermelerinin sebebi ise reklam ve ücretsiz kullanıcıyı ücretli paketlere yönlendirmek.

WordPress sitenize Google AdSense bağlayıp para kazanabilirsiniz fakat diğerlerini bilmiyorum.

Wix,Wordpress,Google blog, gibi yerlerde açsam yine vergi isTerler mi ? başkasının web siTesin de açsam peki Letgo gibi veya sosyal medyalar da saTış 0 veya 2.el ürün saTsam çok kişi benden ürün alsa devleT vergi isTer mi ?
Kendi internet siteniz üzerinden ürün satacaksanız vergi vermelisiniz. Sahibinden, letgo'da olaylar nasıl dönüyor bilmiyorum.

Kendi internet siteniz üzerinden ürün satacaksanız vergi vermelisiniz. Sahibinden, letgo'da olaylar nasıl dönüyor bilmiyorum.
Kendi web siTemi açıp yazılar yazsam o siTeye çok kişi girse reklama versem google adsense gibi yerlere aldıgım gelir vergiye girer mi ben yeni siTe açmayı düşünüyorum siTeye çok kişi girmezse para alamam para alamadıgım siTeye vergi isTerler mi ?

Wix,Wordpress,Google blog, gibi yerlerde açsam yine vergi isTerler mi ? başkasının web siTesin de açsam peki Letgo gibi veya sosyal medyalar da saTış 0 veya 2.el ürün saTsam çok kişi benden ürün alsa devleT vergi isTer mi ?
Gelir vergisi vereceksiniz, beyan edilmeyen gelir cezaya düşer.

Geri
Yukarı