Wix ile kurumsal e-posta almak

Faruk0

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar domainini vs Wix adlı siteden aldığım bir web sitem var. Bu web sitesine kurumsal e-posta eklemek istiyorum ancak bana satın almam gerektiğini söylüyor. Domaine ve diğer host işlemlerine verdiğim parayla son noktaya zaten geldiğim için buna da para harcamak istemiyorum. Başka bir şekilde kurumsal e postayı alıp bu web sitesine ekleme ihtimalim var mı? Allah rızası için var deyin! Biraz araştırdığım kadarıyla başka bir siteden aldığın mail kutusunu bağlayabiliyormuşsun ama benim bunun nasıl olacağından ya da başka sitede hosting almadan nasıl kurumsal e-posta adresi oluşturacağım hakkında hiçbir fikrim yok :(

Yardım ederseniz çok büyük sevap abe hayran, iyi günler <3

Arkadaşlar domainini vs Wix adlı siteden aldığım bir web sitem var. Bu web sitesine kurumsal e-posta eklemek istiyorum ancak bana satın almam gerektiğini söylüyor. Domaine ve diğer host işlemlerine verdiğim parayla son noktaya zaten geldiğim için buna da para harcamak istemiyorum. Başka bir şekilde kurumsal e postayı alıp bu web sitesine ekleme ihtimalim var mı? Allah rızası için var deyin! Biraz araştırdığım kadarıyla başka bir siteden aldığın mail kutusunu bağlayabiliyormuşsun ama benim bunun nasıl olacağından ya da başka sitede hosting almadan nasıl kurumsal e-posta adresi oluşturacağım hakkında hiçbir fikrim yok :(

Yardım ederseniz çok büyük sevap abe hayran, iyi günler <3

Kurumsal e-posta adresini barındırmak için bir sunucu ihtiyacın var. Bu sebepten ötürü her türlü bu parayı vermek zorundasın. Kendin kurabilir misin bilmiyorum ama kursan bile güvenlik kısmında çok saldırı yersin.
Wix'in e-posta paketleri gayet uygun ayrıca ücretli üyelik satın aldıysan o paketlerin içerisinde kurumsal e-posta hakkın var. Paketini gözden geçirmeni öneririm.

Yandex hesabı ile oturum açın.
Sonra yeni kuruma tıklayın ve sitenizi girdiğinizde karşınıza çıkan şeyleri yaparsanız olacaktır diye biliyorum.

Sonra yeni kuruma tıklayın ve sitenizi girdiğinizde karşınıza çıkan şeyleri yaparsanız olacaktır diye biliyorum.

Rusça olmasından korkmayın.

Bunu görmüştüm de CPanel'e aktarıyor sanırım ve ben Wix kullandığım için CPanel'e erişemiyorum :(

Yine de yapılıyor mu? Yapılıyorsa çok teşekkür ederim.

Kuruluşunuzun ayrıntılarını belirtin tın e göre ara yazıyor oraya ne yazmam gerek?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı