Çözüldü Wmate CT-103 TR Windows 10 tablet sürücüleri nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba arkadaşlar şans eseri bir şey ararken bu konuya denk geldim. Zamanında cihazın kendi sistesinden indirmiştim driverlarını. İçinde bütün sürücüler mevcut ek olarak Turkcell apn uygulası da var sim kart takılacaksa eğer. Sizin için Google Drive ıma upload ettim umarım sorununuz çözülür.

Wmate CT-103 TR Windows 10 tablet sürücülerini atabilecek var mı?
Sürücülerini bulmayı başardın mı?
Bildirim gitsin diye alıntı yapıyorum.
Hayır benzeri bir uygulamadan aldım kırmızı site diyebilirim:)
1000 TL'ye aldım.
Bende o ilanı sarı siteden bulmuştum hatta ben sipariş verecektim ama almadan önce driverlerini bulayım dedim hiçbiryerde bulamadım buraya yazayım dedim yazdım cevap felanda yok en son baktım ilan birkaç gün önce satılmış demekki siz almışsınız. 😊 nasıl tablet güzel mı peki ?

Bende o ilanı sarı siteden bulmuştum hatta ben sipariş verecektim ama almadan önce sürücülerini bulayım dedim hiçbir yerde bulamadım buraya yazayım dedim yazdım cevap falanda yok en son baktım ilan birkaç gün önce satılmış demek ki siz almışsınız. 😊 nasıl tablet güzel mı peki?

Aynı ilan mı bilmiyorum ama anlatayım ben tableti aldığımda içinde Windows 11 Pro son sürüm kuruluydu ve haliyle çok yavaştı ben bu tablete Windows Media creating tool ile Windows 10 yükledim yine yavaştı en son Windows 10 Lite denemek istedim ve o günden beri driverini arıyorum hala bulamadım orijinal Windows 10 da driverların bazılarını Windows buluyordu ama bu tablette bulamadı ve ne yapacağımı bilmiyorum şu an.
Linux vs denedim ama bu sefer de dokunmatik driveri ve Wi-Fi driveri eksik gerçi ekran kartı driverini buldu mu Linux onu da bilmiyorum. Sence bu tablet ile ne yapayım bir fikir verir misin?

Merhaba arkadaşlar şans eseri bir şey ararken bu konuya denk geldim. Zamanında cihazın kendi sistesinden indirmiştim driverlarını. İçinde bütün sürücüler mevcut ek olarak Turkcell apn uygulası da var sim kart takılacaksa eğer. Sizin için Google Drive ıma upload ettim umarım sorununuz çözülür.

Wmate CT-103 TR Windows 10 tablet sürücülerini atabilecek var mı?
Sürücülerini bulmayı başardın mı?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar şans eseri bir şey ararken bu konuya denk geldim. Zamanında cihazın kendi sistesinden indirmiştim driverlarını. İçinde bütün sürücüler mevcut ek olarak Turkcell APN uygulası da var SIM kart takılacaksa eğer. Sizin için Google Drive ıma upload ettim umarım sorununuz çözülür.

Çok teşekkür ederim ben tableti sattım o haliyle fakat birisinin işine yarar belki teşekkürler:)

Yeni konular

Geri
Yukarı