Wolfenstein II The New Colossus muazzamlığı

M1000

Decapat
Makaleler
1
The New Order ile Old Blood fena olmayan FPS oyunlarıydı ama New Colossus şiir gibi bir oyun.

İlk 2 oyuna göre farkı.

1. Aksiyon artık daha eğlenceli çünkü istediğiniz ele istediğiniz silahı verebiliyorsunuz (aynı silah olmasına gerek yok).
  2. Hikaye anlatımı film tadında hiç sıkmıyor ve heyecanını koruyor.
  3. Karakterler varlığını oldukça hissettiriyor hepsiyle bağ kuruluyor ve değer veriyorsunuz.
  4. Hikaye anlatımının hepsi ara sahne ile verilmiş kaliteli bir film gibi duruyor.
  5. Müzik kullanımı yerinde ve tempoya uygun.
  6. William Blazkowicz'i daha çok tanıyoruz ve bütünleşiyoruz.
  7. Mekan tasarımları çok daha yaratıcı ve iç açıcı. (Özellikle
    itfaiye olarak Amerika'ya gelmemiz en tepe noktasıdır
  8. Şiddet, kan ve küfrün aşırı kullanımından çekinmeyip gereken yerlerde güzel bir şekilde kullanmaları.
  9. hitler ile olan sahneyi hem oynamamız hem de izlememiz sahneyi daha çok etkileyici kılmış
  10. William Blazkowicz'in ölmesi: Eğer orada rüyadaki gibi olsaydı oyunun değeri gözümde düşerdi çünkü nazilerin baş mekanındayız kaçmak saçma ve çok ucuz kaldırdı ama onun yerine öldürüp, bize yeni beden vermeleri hem oynanışa hem de hikayeye katkı sağlamış. Taktir edilesi bir davranış
  11. Yapay zeka çok daha iyi sizi hemen fark edebiliyorlar.
  12. Özel silahları kullanmak daha eğlenceli.

Kötü yanları.

1. Sonu tatmin edici değil
    frau Engel'i öldürme kısmında ara sahne değil de God of War'daki gibi durmaksızın vurmak çok daha tatmin edici olurdu
  2. Aksiyon bir zaman sonra bir sürü adam yığalım uğraşsın dursun oluyor bazı bölümleri koşarak geçtim.
  3. Eksi olarak sayılamaz bu durum ama mermi toplamayı otomatik yapsalarmış daha iyi olurmuş biraz tempoyu bölüyor.
Wolfenstein III'ü yakın zamanda görmeyeceğiz malum machinegames indiana jones oyunu ile meşgul ama III Oyun'u merakla bekleyeceğim ( Wolfenstein Youngblood'ı oynamadım belki orada son koymuşlardır)

Bu oyunu benim için özel kılan şey hikaye anlatımının film tadında olmasıdır.

Puanım: 9.1.

Yeni konular

Geri
Yukarı