Wolfenstein II The New Colossus vs Doom Eternal

Wolfenstein'ın hikayesi ilk oyunla bağlantılı. Ve direkt bağlantılı yaklaşık 3 ay sonrasında geçiyor.
Doom da ise bir lore var ama pek önemli değil.
İkisini de inanılmaz severim. Hatta Wolfenstein'ın yeri bende ayrıdır. Ama eğer Wolfenstein the New Order'ı oynamadıysan bence Doom.

Ben olsam Doom Eternal alırdım. Doom oyunları bana daha yakın geliyor nedense.
Banada kalsa Doomu alırdım ama şöyleki wolfensteinıda çok denemek istiyorum
Wolfenstein'ın hikayesi ilk oyunla bağlantılı. Ve direkt bağlantılı yaklaşık 3 ay sonrasında geçiyor.
Doom da ise bir lore var ama pek önemli değil.
İkisini de inanılmaz severim. Hatta Wolfenstein'ın yeri bende ayrıdır. Ama eğer Wolfenstein the New Order'ı oynamadıysan bence Doom.
Doom alıcak gibiyim sanırm

Hocam Doom her kesime hitap etmiyor. Ben çok oynamak istedim ancak oynayamadım onun dışında wolfenstein'ı bayıla bayıla oynadım tercih meselesi. Farklı yollardan ikisini de denemenizi öneririm her kesime hitap etmeyebiliyor bu oyunlar.

Hocam Doom her kesime hitap etmiyor. Ben çok oynamak istedim ancak oynayamadım onun dışında wolfenstein'ı bayıla bayıla oynadım tercih meselesi. Farklı yollardan ikisini de denemenizi öneririm her kesime hitap etmeyebiliyor bu oyunlar.
Şahsen doomu çok seviyorum o kan ve parçalamaları görmek beni çok mutlu ediyo ama wolfenstein hiç oynamadım

Şahsen doomu çok seviyorum o kan ve parçalamaları görmek beni çok mutlu ediyo ama wolfenstein hiç oynamadım
Nazi hikayelerini seviyorsanız sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Sevmiyorsanız ve zaten Doom'u da seviyorsunuz Doom'u alın. (Naziler ile uzaktan yakından alakanız yoksa wolfenstein'a bulaşmayın) İyi eğlenceler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı