Wolfenstein serisi alınır mı?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Serisi derken aslında sadece Wolfenstein the New Order ve Wolfenstein the New Colossus'uu almayı planlıyorum. Biri (Wolfenstein the Old Blood) ve diğeri de senaryoyla hiçbir alakası olmayan bir CO-OP oyunmuş (Wolfenstein Youngblood) tabii denilene göre. Sizce alınır mı? Toplam 50TL gibi bir fiyata geliyor birincisi ve ikincisi.

Serisi derken aslında sadece Wolfenstein the New Order ve Wolfenstein the New Colossus'uu almayı planlıyorum. Biri (Wolfenstein the Old Blood) ve diğeri de senaryoyla hiçbir alakası olmayan bir CO-OP oyunmuş (Wolfenstein Youngblood) tabii denilene göre. Sizce alınır mı? Toplam 50TL gibi bir fiyata geliyor birincisi ve ikincisi.
The New Order, The Old Blood ve The New Colossus severek oynamış birisi olarak üçünü de öneririm.

The Old Blood; New Order'dan da önce kalede geçen ve yaşanan birtakım olayları açığa çıkarmak kurgusu ile yapılmış, New Order'ın DLC'si diyebileceğimiz oyun. Almayabilirsiniz ama benim için bu üçü birbirini tamamlıyor.

FPS ve aksiyonu bol bu seride ister çatışarak, tabiri caizse yardıra yardıra ilerleyebilir; isterseniz stealth mode dediğimiz sessizce ilerleyebilirsiniz. Seri; grafikleri, oynanışı ve hikayesi açısından oldukça doyurucu.

Bu serinin hemen ardından Titanfall 2 satın almıştım. FPS oyun açlığı oluştu bende ama maalesef Titanfall 2'nin grafikleri ve oynanışı çok kötü gelmişti bu seriden sonra.

Bu seriden sonra FPS arayışına girerseniz "DOOM 2016" öneririm.

Wolfenstein üzerine Doom oynamak, yemeğin üzerine tatlı yemek gibi bir şey. 🙂

The New order, the old blood ve the New colossus severek oynamış birisi olarak üçünü de öneririm.

The old blood; New Order'dan da önce kalede geçen ve yaşanan birtakım olayları açığa çıkarmak kurgusu ile yapılmış, New Order'ın DLC'si diyebileceğimiz oyun. Almayabilirsiniz ama benim için bu üçü birbirini tamamlıyor.

FPS ve aksiyonu bol bu seride ister çatışarak, tabiri caizse yardıra yardıra ilerleyebilir; isterseniz Stealth mode dediğimiz sessizce ilerleyebilirsiniz. Seri; grafikleri, oynanışı ve hikayesi açısından oldukça doyurucu.

Bu serinin hemen ardından titanfall 2 satın almıştım. FPS oyun açlığı oluştu bende ama maalesef titanfall 2'nin grafikleri ve oynanışı çok kötü gelmişti bu seriden sonra.

Bu seriden sonra FPS arayışına girerseniz "Doom 2016" öneririm.

Wolfenstein üzerine Doom oynamak, yemeğin üzerine tatlı yemek gibi bir şey. 🙂

Oynadım. Hatta bitirdim. 1 ve 2'yi ama. Çok güzellerdi. Keşke devamı olsa.

Oynadım. Hatta bitirdim. 1 ve 2'yi ama. Çok güzellerdi. Keşke devamı olsa.
1 ve 2'den kastınız New Order ve Old Blood ise Colossus'u şiddetle öneririm. Ama sonrasında çıkan Youngblood için aynı şeyi söyleyemem. Pek fazla olumsuz yorum var. Bu 3 oyuna sahipseniz Youngblood indirim dönemi 38 liraya kadar düşüyor.

1 Ve 2'den kastınız New order ve old blood ise Colossus'u şiddetle öneririm. Ama sonrasında çıkan youngblood için aynı şeyi söyleyemem. Pek fazla olumsuz yorum var. Bu 3 oyuna sahipseniz youngblood indirim dönemi 38 liraya kadar düşüyor.

Yok yok. New colossus ve New orderı oynadım. Gerçekten çok iyi oyunlardı. Bir puan vermem gerekse 10/9 ikincisi ise 10/9.5.

Yok yok. New colossus ve New orderı oynadım. Gerçekten çok iyi oyunlardı. Bir puan vermem gerekse 10/9 ikincisi ise 10/9.5.
Old Blood da çerez niyetine al oyna. 7-8 saat civarı sürüyor ve konusu güzel. Kısa bir oyun ama tadı bir başka. "2 boru ile neler yapılıyormuş be!" dersin. 😀

Old blood da çerez niyetine al oyna. 7-8 saat civarı sürüyor ve konusu güzel. Kısa bir oyun ama tadı bir başka. "2 boru ile neler yapılıyormuş be!" Dersin. 😀

Onu da alırım. İndirim döneminde "alır oynar atarım bu iki oyunu" demiştim ama hiç öyle oyunlar değilmiş. 1 hafta içinde kastım bitirdim ikisini de. Canım daha çok Wolfenstein çekince alacağım old bloodu da. Şu youngbloodu ise almayı şu an düşünmüyorum. Yetenek ağacıyla çift silah tutabildiğimiz Wolfenstein olur mu hiç aga?

New Order ve Old Blood'ı oynadım ikisini de beğendim. Kütüphanemde New Colossus bulunuyor daha oynamadım ve DLC'sini almadım. Bilenler varsa 2 sorum var:

1- Youngblood'ı önermemişsiniz neden?
2- New Colossus DLC'si neler içeriyor?

New order ve old Blood'ı oynadım ikisini de beğendim. Kütüphanemde New colossus bulunuyor daha oynamadım ve DLC'sini almadım. Bilenler varsa 2 sorum var:

1- Youngblood'ı önermemişsiniz neden?
2- New colossus DLC'si neler içeriyor?

Youngblood CO-OP bir oyun. Ve hayır, o Wolfenstein değil. O Wolfenstein RPG.Skill puanlarıyla çift silah tutma açılır mı hiç aga? Ha tabii bir arkadaşın varsa eminim mükemmel olur. 2. soruna gelirsek, DLC'nin adı ne.

Geri
Yukarı