Wolfenstein Serisine Direkt 3. Oyundan Başlamak

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Wolfenstein serisini oynamaya karar verdim. Sanırım oyunun serisi 3 oyundan oluşuyor. The New Order, The Old Blood ve The New Colossus. İlk iki oyunun grafiklerini oynanış dinamiğini vs. pek beğenemedim. Direkt üçüncü oyuna geçmek istiyorum sizce yapmalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Serinin çok eski oyunları da var hatta 3D FPS oyunlarının atası olarak okumuştum Wolfenstein'i. Steamde de mevcut eski oyunları ama çok eski. The New Order'ı oynadım, The Old Blood'da kütüphanemde mevcut daha oynamadım. The New Colossus'un da bazı videolarını izleyen biri olarak The New Order'ın devamı olarak gözüküyor. En azından The New Order'ı oynadıktan sonra The New Colossus'a başlasanız daha iyi olur gibime geliyor. Çoğu karakterler The New Order'dan kalma. Ben de ön yargıyla yaklaşmıştım The New Order'a ama oynadıktan sonra gerçekten çok beğendim.

Bence ilk oyunundan başlayın, hikayeyi okuyup anlamaktansa oynayıp anlamak daha zevklidir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı