Wolfteam Çarının Çalınması

O oyunu oynaman hata. BF4 veya CS:GO varken, kim gider Wolfteam oynar. Adı bile dandik. BF4 Aldığın zaman hiç bir şeye para ödemiyorsun. Bıçak mı dersin, o bile level atladıkça geliyor. :) Dolandırıcıkltan başka bir şey değil.

Malesef çok basit bir tuzağa düşmüşsün. Keylogger içerikli bir site olur senden giriş yapmanı ister. Giriş yaparsın artık karakterinin bilgileri onlarının elindedir. Bundan sonra aklında olsun girdiğin bir siteye asla karakter bilgilerini girme resmi sitesi olmadığı sürece. Bu arada resmi siteye de dikkat et aynı tasarımı kullanıp alan adını da game yerine garne gibi göze batmayacak şekilde değiştirip tuzağa düşürüyorlar. Eskiden Knight' da karakterimi soymuşlardı bu yöntemle.

Acı ama gerçek wolfteam bir çocuk oyunudur kim ne derse desin. Bende bir ara sıkıldığımda oynanayım dedim ana bacı küfür yedim. O saçma oyun yerine cs go alsaydın çok daha fazla eğlenirdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı