Wolfteam hesabı nasıl dizilmeli?

Ne oynadığına bağlı. Hesapta silah slotları yok ise zaten uyku veya yıkım oynayamazsın. Kurt oynarım diyorsan kapanda herkes makro ve f9 kullanıyor. Hesabın durumu nedir, sıfırdan mı açtın?

Üç dövme, bir takla ve bir pençe olarak kurtu diz. İnsanda da 2 Silah slotu aç yeterli. Kasaları iyi seç en çok eşya veren kasayı al.
Slotlar artık aşırı pahalı, kurt için bakış gibi eklentiler olmadan ekranı bile düzgün göremiyorsun. Yıkım'da zaten FT'siz oynaması zor, koruma da olmayacağı için direkt M-500'le tek yer. İnsan oynayacaksa ya 330 dizecek, veya kartlı Marien, Adriana kullanacak. Kartsız ise zaten onlarda çöp.

Slotlar artık aşırı pahalı, kurt için bakış gibi eklentiler olmadan ekranı bile düzgün göremiyorsun. Yıkım'da zaten FT'siz oynaması zor, koruma da olmayacağı için direkt M-500'le tek yer. İnsan oynayacaksa ya 330 dizecek, veya kartlı Marien, Adriana kullanacak. Kartsız ise zaten onlarda çöp.
2016'da kalan bilgilerimde söyledim zaten. O zamanlar oynanırdı da şimdi para yatırmaya değmez bir oyun oldu, kartlar ne işe yarıyor onu bile bilmiyorum.

2016'da kalan bilgilerimde söyledim zaten. O zamanlar oynanırdı da şimdi para yatırmaya değmez bir oyun oldu, kartlar ne işe yarıyor onu bile bilmiyorum.
Kartlar aslında uzun zamandır var ama olmasa iyi olurdu. Artık hesap almak mantıksız. Benim girmediğim Mareşal hesabımda bile 200K nakit var, kendi hesabı boş ise sağlam dizmesi mümkün değil. Hesap satın almak en mantıklısı.

Slotlar artık aşırı pahalı, kurt için bakış gibi eklentiler olmadan ekranı bile düzgün göremiyorsun. Yıkım'da zaten FT'siz oynaması zor, koruma da olmayacağı için direkt m-500'le tek yer. İnsan oynayacaksa ya 330 dizecek, veya kartlı marien, adriana kullanacak. Kartsız ise zaten onlarda çöp.
Slotları ucuza getirmenin yolu vardı ama hatırlamıyorum.

Slotları ucuza getirmenin yolu vardı ama hatırlamıyorum.
Eskiden çok ucuzdu. İnsan ve kurt dahil hepsi ucuzdu ama artık değil. Bilmediğim bir yol olabilir belki, uzun süredir girmiyorum ama direkt mağazadan alındığı için mantıklı gelmedi.

Slotlar artık aşırı pahalı, kurt için bakış gibi eklentiler olmadan ekranı bile düzgün göremiyorsun. Yıkım'da zaten FT'siz oynaması zor, koruma da olmayacağı için direkt m-500'le tek yer. İnsan oynayacaksa ya 330 dizecek, veya kartlı marien, adriana kullanacak. Kartsız ise zaten onlarda çöp.

Aynen hesap sıfır fakat karakter mevzusunu hallettim ve nakiti 120bine yukselttim.

Ya işte dediğim gibi ben tam bilmiyorum 5-6 yaşlarımda başlamıştım son 3-4 yıldır oynamiyordum piyasadaki diğer oyunlardan haz almiyordum ama Wolfteam'da kendimi huzurlu hissediyorum o yüzden elimden ne gelirse yatırıp dizmek istiyorum.

Slotlar artık aşırı pahalı, kurt için bakış gibi eklentiler olmadan ekranı bile düzgün göremiyorsun. Yıkım'da zaten FT'siz oynaması zor, koruma da olmayacağı için direkt M-500'le tek yer. İnsan oynayacaksa ya 330 dizecek, veya kartlı Marien, Adriana kullanacak. Kartsız ise zaten onlarda çöp
ya işte dediğim gibi ben tam bilmiyorum 5-6 yaşlarımda başlamıştım son 3-4 yıldır oynamiyodum piyasadaki diğer oyunlardan haz almiyodum ama wolfteamda kendimi huzurlu hissediyorum o yüzden elimden ne gelirse yatırıp dizmek istiyorum

Son düzenleme:
Karakter olarak ne yaptınız acaba birde hangi kutuları aldınız bizde arkadaşlarla 6-7 sene sonra yeni geri döndük ama klan wslerde adamlar tek kurşun kafa atıyor sürekli veya gövdede çabuk ölüyoruz.

Geri
Yukarı