Nedir bu Wolfteam ?

Dinar Düzbak

Kilopat
Yer
Balıkesir, Turkey
Daha fazla  
Son zamanlarda bayağı duyar oldum. Mesela Dota 2 kanalında ''Hadi git sen Wolfteam oyna'' tarzında cümleler görüyorum. Bende googledan araştırdım biraz. Youtube'den video izledim. Bana CS:GO tarzında bir oyun gibi geldi. Grafikleri biraz vasat ama oynanabilir gibi geldi. Bu oyunun bu kadar aşağılanmasının sebebi ney ? Yeni neslin oyunları konusunda geride kaldım sanırım. Bizim nesil CS 1.5, AoE, GTA Vice City'ciydi bayağı :)

Çoğu küçük yaştakilerin oynadığı berbat bir oyun bende oynuyordum ama bıraktım aman diyeyim sen oynama bağımlılık çok fena yapıyor.Mesela Sigara gibi git CS 1.5, 1.6 oyna daha iyi :) .

Başlayacağımdan değil zaten meraktan sordum. Dotadan zaman kalmıyor başka oyunlara. Ama bu tarz oyun oynasam GS:GO alırdım. Zaten oyun iyi olsa bile yaş kitlesi küçük olunca kötü olur o şey. Yaştan kastım konuşmasını daha yeni öğrenip ana avrat söven bebeler. Yoksa yaşı küçük olupta düzgün konuşabilenler de vardır.

Wolfteam 10-13 yaş kitlesinde küçük veletlerin oynadığı oyun. Counter Strike Global Offensive başla. League of legends da güzel oyun fakat küçük çocuklar kuralsız oynayıp oyunu bozuyorlar.

Wolfteam 10-13 yaş kitlesinde küçük veletlerin oynadığı oyun. Counter Strike Global Offensive başla. League of legends da güzel oyun fakat küçük çocuklar kuralsız oynayıp oyunu bozuyorlar.
Başlayacağımdan değil sadece son zamanlarda çok duyar oldum ve merak ettim. Bilgilendirme için sağol.

Nasıl yani para verip bir şeyler satın alınca bu sana oyunda bir artı sağlıyor mu ? Yoksa Dota'da ki gibi sadece görüntü mü ?

Silahlar, karakterler vs. aklına gelmeyen şeyler satıyorlar. Her aldığın şey sana artı şeyler katıyor. Mesela yerde yürüme ve takla alıyorsun, gelen geçene tek atıyorsun.

Silahlar, karakterler vs. aklına gelmeyen şeyler satıyorlar. Her aldığın şey sana artı şeyler katıyor. Mesela yerde yürüme ve takla alıyorsun, gelen geçene tek atıyorsun.
Şuan oyunu anlamış bulunmaktayım. Parayı basanın kendini adam zannetiği bir oyun gibi duruyor. Bu tarz oyunlarda oyun içi satılan eşyaların görüntüden öteye geçmemesi gerek. Yoksa playerlığın mantığı kalmıyor. Bende diyordum grafikler kötü olsa bile arkadaşların ile oynanabilecek bir oyun. Ama itemlerin artı özellik eklemesi her şeyi değiştirir gerçekten. Daha güçlü olma hırsı girer işin içine oyunlara zamanımızı zaten veriyoruz bide para girer işin içine.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı