Wolfteam Hacker'ı Hapis Cezası Yedi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocalarım bizim forum da davalık oldu. Ben de yetkiliyim ve bende Wolfteam'e çok cektirdim bişey olma ihtimalı varmı ? Forum davadan yırttı bişey olur mu ? Mawi de bizim baş düşmanımızdı. Not mobilim.

Baksana herkes gerçek ismini bile biliyormuş, adı Çağlar diyor biri. Wolfteam'de hackten geçilmiyor ama Joy Game anlaşılan hıncını almak istemiş.

Sonuç doğru değil. Araştırdım, şartlı tahliye uygulanmış.

Bence saçma bir karar hileyi yapan cezayı alıyor fakat yasa dışı yazılım/hack kullanan kullanıcılar ve diğer coderlara hiçbir şey yok olan tek o adama olmuş.

Valla zamanında bu oyunu oynamıştım. Baseden baseye hileyle adam vurulduğunu bilirim. Her ne kadar oyun dandikte olsa, Türkiyede emek hırsızlığına gelen cezayı takdir ettim. Darısı diğer oyunları hackleyenlerin başına.

"Ben yalan söylemem olm (oğlum)" demiş. Gelde kötü niyetli bir adama inan.

Bu adamın niyetinin kötü olduğunu bilemezsin. Sadece wolfteam hilesi satmakla kötü niyetli olunmuyor. Ayrıca bir hatırlatma hilenin coderi bu adam değil sadece satıcısı diyebilirim. Hilenin adı Cold Hack gibi bir şey olması lazım.

Açıkçası ben işi biraza esbiriye vurdum. Madem siz suça ortak olmuş bir adamı savunuyorsunuz o halde sorarım size: Korsan CD, DVD, vb. yapanla/ üretenle Satan arasında ne gibi bir fark görüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…