Wolfteam ve Joygame gerçekleri!

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Helal olsun güzel noktalara değinmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metin 2, Wolfteam, Knight Online, Point Blank gibi online oyunlar zaman kaybı oyunlardır. Bu oyunları halen oynayanların aklından şüphe ederim. Bu tür oyunlarda küfür kıyamet, yalanın bini bir para.

Hala bu oyunları oynayan kaldı mı? Bir aralar Wolfteam'i arkadaşlarımın konuştuklarını duyunca indirmiştim. İndirdikten sonra da hemen silmiştim :D .

Metin 2 yi küçükken oynamıştım sonra anladım ki hayatımın hatasıymış, bir arkadaşımın COD'u öğretmesiyle herşey normale döndü. :D

Ben kafamı hangi kayalara çarpıp da kendimi öldüreyim? Bunlara genç demeye bin şahit ister. Terbiyesizlik, küfür, hırsızlık bu oyunlarla beraber normal hayatımıza girip had safhaya geldi. Böyle oyunları oynayanların hepsini ibreti-i alem olsun diye Taksim'de üstlerine benzin döküp yakasım var.

LoL'ü de bu tarz oyunlara çevirdiler. Öğleden sonra bi ara televizyonda TRT'nin bi kanalında çocuklara yarış oyunu oynattıran bi yarışma varmış. Çocuğa hobilerini soruyorlar LoL oynamak diyor. Yeminlen soğudum oyundan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı