Wolfteam ve Joygame gerçekleri!

Bende bir zamanlar M2, WF gibi oyunları oynuyordum. 2000 saat kadar lol de oynadım. Ne kadar boş iş olduklarını Steam ile tanışınca anladım. Şimdi online oyundan çok story mod oynuyorum. Daha büyük bir zevk veriyor.

Yanlış anlaşılmasın ama, oyun pazarlama açısından(TR için) başarılı. O leş grafik ve oyun dinamiği ile bu kadar çok oynanmayı başardı, bir şekilde oyun kendisine çekti. BF, COD, GTA gibi oyunlar ise grafik ve oyun dinamiği ile kendine çekti, Türkiye de wolfteam kadar reklam yapmadılar ama oyunlar gene de tuttu.

Kısaca oyuncu kitleleri değişiyor, bu aynı siyaset gibi, saygı duymak lazım.

Bizim için efsane Final Fantasy, Rogue Galaxy, Metal Gear, Legend Of Zelda, Kingdom Hearts, Half-Life iken bu neslin efsaneleri Wolfteam, Battlefield, League of Legends, Call of Duty, Assassin's Creed... Düşüş bariz bir şekilde görünmekte. Oynayanlara ne kadar laf anlatsanız da geri döndüremessiniz. O yüzden küçük yaşta tanıdığınız oyun severler varsa Mario, Pokemon gibi oyunlara yöneltmeye çalışın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı