Wolfteam ve Joygame gerçekleri!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durun bir dakika 8 - 9 yaşındaki çocuklar oynamıyor muydu bu oyunu ? Ne ara 4- 5 yaşa inmiş... :D

Ya durun ben burada dalga geçtim de yandaki benzer videolara bakınca gerçekten durum çok vahim. Gelecek nesil özürlü olarak koşar adımlarla geliyor. Daha bunun üstüne bir şey söyliyemem durum çok kötü ve bundan 1 milyon tane varsa gerçekten çok yazık.

Burada anne ve babaya da sorumluluk düşüyor. Hemde çok büyük sorumluluk düşüyor çünkü çocuk bile değil şunlara bakın. Doğruyu yanlışı hiç bir şeyi bilmedikleri dönem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuç olarak bu tür oyunları oynamış kişileri yakarım, satarım falan demek saçma.
Zaten 3 sene öncesine kadar oynama imkanım yoktu :D İlk açtığım konulara bakın. NFS SHIFT yüklemiştim ve donuyordu. Kare kare geliyordu görüntü.
Ekran kartım bile yoktu, onboard olarak kullanıyordum. Metin 2'den başka oynayabildiğim tek oyun Most Wanted'dı.

Yakarım; çünkü bu oyunlar yüzünden gençleri birbirlerini öldürüyor, birbirlerinden çalıyor, annesi babasından çalıyor, küfür ve terbiyesizlik desen efelenmek desen o zaten almış başını gidiyor. Haberlerde duymuyor musunuz Knight Online yüzünden şu çocuk bunu yaptı, Metin 2 yüzünden bu çocuk şu arkadaşını öldürdü. Sözüm sadece bu tarz davranan çocuklara değil ki bu oyunları 30-50 yaşlarında adamlarda oynuyorlar ki onlara zaten diyecek laf bulamıyorum. Eğer gelecek nesli adam edecekse elimden gelecekse yaparım. Adam gibi bir nesil ve gelecek istemenin neresi saçma? Benim lafım adam olamayanlara. Bu oyunu çoğu kişi oynamıştır fakat hala şu haldeki adam olamamış insanlara benim sözlerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Böyle oyunları oynayanların hepsini ibreti-i alem olsun diye Taksim'de üstlerine benzin döküp yakasım var" demişsiniz. O yüzden dedim ben.
İnsan gibi oynamayı beceremeyenleri yak elbette :D

Knight Online ı çok iyi hatırlıyorum. Koxp olayı cidden fenaydı. Kime sorsam gece bilgisayar açık koxp a yatırıyorum diyordu. Bir keresinde Point Blank oynayan 40 yaşında adama denk geldim. 1vs1 atıyorduk, adam dur çocuğun üstünü örteyim dedi.

Point Blank'ı ilk çıktığında oynamaya başlamıştım. 3-4 ay sonra format atmıştım. Sonra 1 sene falan oynamadım. Oyunun içine etmişler :D Metin 2 de 15 level'da bıraktım. Wolfteamde de her şey paralı zaten. Warface oynamak istiyorumda bende acayip kasıyor niyeyse :D

Bende bir zamanlar çok Wolfteam oynardım. Sonra oyundan çok sıkılınca yeni oyunlar aramaya başladım ve buldum. Ekran kartım çok düşük model olsa bile bazı güncel oyunları indirip oynuyorum. Sonra Wolfteam'in baya kötü bir oyun olduğunu fark ettim. Şu an bilgisayarımda hala Wolfteam duruyor fakat 2-3 ayda bir girip 1-2 el oynuyorum ve kapatıyorum. Bende arkadaşlarım heveslendirmişti. Keşke oyunu hiç indirmeseydim. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı