Steam Zula vs normal Zula

Kimsenin oyun zevkine karışılmaz ama benim tavsiyem bu kadar öde kazan bir oyun oynanmaz bende bir ara oynamıştım hatta çok oynamıştım sonra bir baktım herkesete M468 kar98 AWP quantum susturucular falan ben yatırmadığım için hep stok silahlar M4A1 scout MAC-10 vb sonra gaza geldim 65 lira yükledim daha sonra oyun iyice öde kazan oldu dedim oha aq ondan sonra Zula'yı bıraktım ve CS ile mutlu bir hayatımız oldu {not keşke zulaya yatırdığım parayı csye yatırsaymışım ☹️}
Kimsenin oyun zevkine karışılmaz ama benim tavsiyem bu kadar öde kazan bir oyun oynanmaz bende bir ara oynamıştım hatta çok oynamıştım sonra bir baktım herkesete M468 kar98 AWP quantum susturucular falan ben yatırmadığım için hep stok silahlar M4A1 scout MAC-10 vb sonra gaza geldim 65 lira yükledim daha sonra oyun iyice öde kazan oldu dedim oha aq ondan sonra Zula'yı bıraktım ve CS ile mutlu bir hayatımız oldu {not keşke zulaya yatırdığım parayı csye yatırsaymışım ☹️}

Söylemeyi unuttum Zula'dan sonra Valorant sardım ona da para yatırdım sonra yine pişman oldum onu da bıraktım keşkr o paraları csye yatırsaymışım C.
Of çöpe giden paralar.

Son düzenleme:
Zula savunmuyorum ama Dust 2 evrensel bir harita. Sahibi yok her oyunda kullanılabiliyor. Diğer haritaları bilmiyorum tabii ama türkler böyle çala çala oyun yapacaksa yapmasın.

Dust 2 evrensel haritamı bilmiyorum ama adamlar Inferno'yu bile çalmışlar CoD 4'deki birçok haritayı çalmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı