Steam Zula vs normal Zula

Steam'da oyuna başlayınca hesap değişmek için Steam hesabını değişmen gerekir sitesinden yüklersen oraya kullanıcı adı ve şifre girince oluyor. Siteden indirip oyuna girmek daha mantıklı. Çünkü ileride arkadaşının hesabına girmen gerekecek diyelim Steam'daki Zula'da yapamazsın bunu (bence Zula bile oynama onun yerine CS:GO falan oyna ama sen bilirsin)

Steam ile normal Zula'da ne gibi farklılıklar var? Hangisini yüklemek daha doğru olur?

Şu oyunu oynamanın hiçbir mantığı yok diyelim ki aim becerin iyi değil o yüzden CS:GO oynayamıyorsun. Git Valorant oyna orada aim zaten çok basit. Zula insanlarda para sömürmek için yapılmış para yatırırsan ayaktan tek atabilme gibi saçma şeyleri var.
Zula= para sömürme aracı.

Şu oyunu oynamanın hiçbir mantığı yok diyelim ki aim becerin iyi değil o yüzden CS:GO oynayamıyorsun. Git Valorant oyna orada aim zaten çok basit. Zula insanlarda para sömürmek için yapılmış para yatırırsan ayaktan tek atabilme gibi saçma şeyleri var.
Zula= para sömürme aracı.

Hocam aim kötü olsa bile geliştirebilir CS:GO'da ama kendisi bilir.

Ulan çalmışsa çalmış sonuçta 5 milyonun üzerinde oyuncuya sahip eğer siz bir oyun yapacak olsaydını csgo dan mı çalardınız yoksa valorantdan mı ha ben en iyi oyunu yaparım diyorsanız hodri meydan 😒

İndirmemeni tavsiye ederim benim gibi paran çöp olur 200TL vermiştim şu anda elimde sadece 1tane sınırsız silah var diğer silahlarımda süperler fakat süreleri yok git internet kafeye CS:GO oyna benim de laptop kaldırmıyor karantinadayım diye 1aylık kasa kiraladım 500TL'ye i3 10100F ve RX470 var mis gibi.

Geri
Yukarı