Wolfteam'e para yatırmak mı gerekiyor?

Kesin yeni başlayan yoktur aranızda. İlk defa Wolfteam oynuyorum sıfır hesap açtım. İlla para yatırmak lazım sanırım. Hiç oynanmıyor bu kurtla koşma pençe takla için illa para yatırmak mı lazım? Bu ne saçmalık?

Son düzenleyen: Moderatör:
wolfteam, pay to win moduna geçeli çok oluyor ön plana çıkmak için para yatırmanız şart.

para yatırmak derken bi 20-30 TL yükleyin 1 ay götürür. Öyle 300-500 TL söz konusu değil.

Adamlar hesap açıyor oynuyor sıkılıyor ve bırakıyor sonra hesaplarını bedavaya forumlara veriyorlar giren giriyor bu dönemde hiç gerek yok böyle bir oyuna para yatırmaya.

Kesin yeni başlayan yoktur aranızda. İlk defa Wolfteam oynuyorum sıfır hesap açtım. İlla para yatırmak lazım sanırım. Hiç oynanmıyor bu kurtla koşma pençe takla için illa para yatırmak mı lazım? Bu ne saçmalık?
İlla para yatırmak zorundasın. Yoksa sinirden kanser olursun. Oynayanların hesabı 10 yıllık.

Kitlesi zaten iğrenç gereksiz oynamayın bence.

Valla oyuna para yatırmak lazım ama ben zamanında 10 tl yükleyip binlerce kasa almıştım yani siz de yapabilirsiniz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı