Wooting 60HE alınır mı?

Rda2312

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler uzun yıllardır kullandığım klavyemin bozulmasıyla wooting 60he almayı düşünüyorum. Klavyenin fiyatı 4728 TL kargo da 600 TL yani 150 euro ve üstü gümrükte herhangi bir problem çıkar mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Alan çok kişi var ama 6500-7000TL arasına geliyor bilginiz olsun. Alanlar da 8K-10K arasına satıyor direkt TR'den sahibindenden alabilirsiniz. Çünkü bildiğim kadarıyla şuan satış yok.

hocam acaba alabildiniz mi? bende çok almak istiyorum fakat 10-12k ödemekten korkuyorum, yorumu görüp cevaplarsanız çok sevinirim

Alan çok kişi var ama 6500-7000TL arasına geliyor bilginiz olsun. Alanlar da 8K-10K arasına satıyor direkt TR'den sahibindenden alabilirsiniz. Çünkü bildiğim kadarıyla şuan satış yok.
hocam 5000TL klavye 650TL kargo parası, çoğu kişi bu fiyatların haricinden 6-10k arası gümrükte para alınıyor muhabbeti var.

Hocam acaba alabildiniz mi? Bende çok almak istiyorum fakat 10-12K ödemekten korkuyorum, yorumu görüp cevaplarsanız çok sevinirim

Hocam 5000TL klavye 650TL kargo parası, çoğu kişi bu fiyatların haricinden 6-10k arası gümrükte para alınıyor muhabbeti var.

Yok hocam. 150 € ve üstü ürünlerde gümrük vergisi olduğu için satın almadım. Bazı kişilerin alıp yüklü ücretler ödediğini duymuştum.

Geri
Yukarı