Wooting 60HE alınır mı?

IBerdush

Hectopat
Öncelikle herkese iyi sosyaller dilerim, başlıkta görüldüğü üzere web sitesi üzerinden wooting 60he almak istiyorum. Güncel fiyatı web sitesinde 5034 TL kargo ücreti 640 toplam 5674 TL benim burada merak ettiğim siparişi verdikten sonra %18 vergi ücretini ödedikten sonra ürünün fiyatı 150 Euro'yu geçtiği için, gümrük müşavirine farklı başka vergilerde ödeyecek miyim? Eğer ödeyeceksem bu ürün bana ne kadara patlar, bu durumu daha önce tecrübe etmiş veya bilgisi olan arkadaşlarımın yardımcı olmasını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Türkiyede gümrük tamamen şans, gümrük görevlisinin keyfine göre tamamen. Ürün gümrükten ekstra vergi ödemeden geçebilir veya geçmeyebilir. Yüksek ihtimal 150 Euro'yu geçtiği için minmum ortalama %30 oranında vergi ödeyeceksiniz.

Vergi %18'den fazla. En azindan kulakliklar icin bu sekilde.
Türkiyede gümrük tamamen şans, gümrük görevlisinin keyfine göre tamamen. Ürün gümrükten ekstra vergi ödemeden geçebilir veya geçmeyebilir. Yüksek ihtimal 150 Euro'yu geçtiği için minmum ortalama %30 oranında vergi ödeyecek

Türkiyede gümrük tamamen şans, gümrük görevlisinin keyfine göre tamamen. Ürün gümrükten ekstra vergi ödemeden geçebilir veya geçmeyebilir. Yüksek ihtimal 150 Euro'yu geçtiği için minmum ortalama %30 oranında vergi ödeyeceksiniz.
YouTube'de ürünün tanıtımını yapan arkadaş bir fotoğraf atmıştı başka bir alan kişiye yukarıda yazdığım fiyattan harici 10.000 TL bonus vergiler kesilmişti, ürün 15.000TL'ye gelmiş o arkadaşa bu fiyatları klavye için vermek istemem açıkçası o yüzden tam olarak öğrenmek istiyorum.

Fiyati butcenize uygunsa galiba piyasadaki en iyi klavye.
Piyasada ki en iyi klavye olduğunun farkındayım hocamda, ürünün fiyatı + vergilerle 10-15bin TL bandına gelecekse almamın pekte anlamı yok, 8.000TL kadar olursa problem olmaz, bu kısmı öğrenmek istiyorum bende açıkçası

YouTube'da ürünün tanıtımını yapan arkadaş bir fotoğraf atmıştı başka bir alan kişiye yukarıda yazdığım fiyattan harici 10.000 TL bonus vergiler kesilmişti, ürün 15.000TL'ye gelmiş o arkadaşa bu fiyatları klavye için vermek istemem açıkçası o yüzden tam olarak öğrenmek istiyorum.

Piyasada ki en iyi klavye olduğunun farkındayım hocamda, ürünün fiyatı + vergilerle 10-15bin TL bandına gelecekse almamın pek de anlamı yok, 8.000TL kadar olursa problem olmaz, bu kısmı öğrenmek istiyorum bende açıkçası.

Kullanan TR kullanicilara sordum ve 8-10k arasi vergi geliyormus 5-6 ay oncesinde. Simdi durumlar daha da vahimdir. 2. el sitelerinde kapali kutu satanlar varsa onlardan alabilirsiniz.

Burada vergi islemi acikladim.

Yeni konular

Geri
Yukarı