Wooting 60he ne kadar vergi ödenir?

Berhan24

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bu klavyeyi almak istiyorum 5500TL klavye vergi ile ne kadar olur tahminen eğer 15k gibi bir fiyat çıkarsa klavyeye o kadar para vermem saçma bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Merhaba arkadaşlar bu klavyeyi almak istiyorum 5500TL klavye vergi ile ne kadar olur tahminen eğer 15k gibi bir fiyat çıkarsa klavyeye o kadar para vermem saçma bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Ab ülkesinden geleceğini tahmin ediyorum o yüzden %18 gümrük vergisi ödersin yüksek ihtimalle ama zaten siparişin 150 euroyu geçeceği için teslim alamazsın klavyeyi gümrükte takılır ben de almayı düşünüyordum ama alamadım maalesef bu nedenle.

Bazılarında 10.000TL kadar vergi geldiğini gördüm bence Huntsman V3 bekleyin bende Huntsman V2 alacaktım baktım bütçeyi ayarladım hiç içimden gelmedi bu fiyata bu klavyeyi almak RGB olarak çok sönük kaldığı için alma konusunda tereddütlüydüm şansıma Huntsman V3 geçenlerde duyuruldu Rapid trigger özelliği mevcut ama tabii woothingdeki kadar işte ms azaltma çart çurt gibi şeyler yok sadece Rapid trigger var ve 0.1mm ile 4.0mm arası ayarlanabiliyor detaylı bilgi için: Link
Video

Ek olarak şunu da belirteyim bileklik desteği kullanan biri iseniz Huntsman V3 bilekliği bana pek iyi gözükmedi ama zaten woothing 60he içinden bileklik çıkmıyor o yüzden fazla eksiklik hissetmezsiniz.

Olay manyetik switch ise Keychronun yeni klavyesini beklemek iyi olabilir.

Manyetik switch yanında Keychron kalitesi, %75, alüminyum gövde, kablosuz, açık kaynak desteği vs...

Eğer gereksiz pahalı ve bir sorunu olmazsa efsane olacağa benziyor.

Aralıkta sevkiyatlara başlanması planlanmış.

ISO düzeni de olursa almayı düşünüyorum, beklemeyi tavsiye ederim.

Bazılarında 10.000TL kadar vergi geldiğini gördüm bence Huntsman V3 bekleyin bende Huntsman V2 alacaktım baktım bütçeyi ayarladım hiç içimden gelmedi bu fiyata bu klavyeyi almak RGB olarak çok sönük kaldığı için alma konusunda tereddütlüydüm şansıma Huntsman V3 geçenlerde duyuruldu Rapid trigger özelliği mevcut ama tabii woothingdeki kadar işte ms azaltma çart çurt gibi şeyler yok sadece Rapid trigger var ve 0.1mm ile 4.0mm arası ayarlanabiliyor detaylı bilgi için: Link
Video

Ek olarak şunu da belirteyim bileklik desteği kullanan biri iseniz Huntsman V3 bilekliği bana pek iyi gözükmedi ama zaten woothing 60he içinden bileklik çıkmıyor o yüzden fazla eksiklik hissetmezsiniz.

Merhaba Logitech G715 hakında ne düşünüyorsunuz? Ben şu an ASUS ROG STRIX Scope TKL moonlight kullanıyorum giriş gecikmesi kablolu 13ms bu yüzden değiştirmek istiyorum.

Merhaba Logitech G715 hakında ne düşünüyorsunuz? Ben şu an ASUS ROG STRIX Scope TKL moonlight kullanıyorum giriş gecikmesi kablolu 13ms bu yüzden değiştirmek istiyorum.

Eski Klavye Vs G715 dediğiniz gibi 14ms bir gecikme söz konusu ve bence bu gayet kötü bir değer genel olarak sanırım red Switch veya kahverengi Switch istiyorsunuz sessiz olan modelleri size öneriyorum.
Huntsman V2.
+8000 desteği.
+Red Switch.
+Normal red Switch'lerden sessiz.
+PBT keycap.
+Inanılmaz düşük gecikme rtings eski test 0.5ms
+Multimedya
+TKL seçeneği mevcut TKL seçeneğinde multimedya yok yazılım üzerinden tuşlara ekliyebilirsiniz bu tarz TKL klavyelerde genellikle.
-RGB olarak sönük.

Black Widow V4 Pro yellow.
+8000 Hz desteği.
+ Yellow Switch (kırmızı Switch benzer)
+RGB olarak harika sağında solunda RGB.
+ Bileklik desteği manyetik ve RGB bulunuyor yazılım üzerinde uyumlu çalışıyor.
+Inanılmaz düşük gecikme rtings eski test 0.4ms
+Multimedya
-Abs keycap.
-Boyutu yüksek eğer TKL kullanacak iseniz TKL seçeneği henüz Türkiye'de bulunmuyor.
-Fiyatı çok yüksek düşmesini beklemek ya da başka model bakılabilir.

SteelSeries Apex Pro TKL (2023)
Bu modelide ekliyorum aklınızda bulunsun takip edin belki şansınıza indirime girerse kaçırmayın.
+Ayarlanabilir
+Red Switch.
+Sessiz
+PBT keycap.
+Omnipoint 2.0 mekanik anahtar.
+Bluetooth + Wireless kullanılıyor.
-Çok pahalı Wireless model bir klavye ama bence bu pahalı olduğunu gerçeğini değiştirmiyor gerçekten her şeyi kusursuz ama pahalı.

Corsair K65 RGB mini.
+8000Hz
+Red Switch.
+Sessiz
+PBT keycap.
+Dehşetü vahşel gecikme rtings eski gecikme testinde 0.1ms
+Ucuz
+Küçük yer kaplamıyor masanız dar ise iyi bir seçim olabilir.
-Küçük klavye sevmiyorsanız size gelmez çok küçük yön tuşları end Home gibi tuşlar yok.

Bundan sonrasını hızlı bir şekilde isimlerini vereceğim sadece onlara da bir bakın hepsini tek tek yazıp anlatmaya üşendim merakınız olursa sorun.

Razer Huntsman Mini
Corsair K70 RGB TKL.
Asus ROG Strix Flare II Animate
Asus ROG Strix Flare II (ledsiz)
Corsair K100 RGB
HyperX Alloy Elite 2

Buradaki tüm klavyeler güzel klavyelerdir hiçbiri sizi üzmez tercihlerinize göre bu modellerden seçim yapabilirsiniz rtings tarafından hepsini karşılaştırın hangisi sizin kullanımıza ya da RGB olarak size güzel gelirse onu tercih edin ama ben sizin yerinizde olsaydım kesinlikle SteelSeries tercih ederdim woothing tarzı bir klavye ve Rapid trigger özelliği çok iyi çalışıyor ve Valorant CS:GO yarış oyunlarında hatta hikayeli oyunlarda bile güzel bir movent için mükemmel gecikme olarak düşük ve yazılımdan çalıştırma mesafesi ayarlanabiliyor oynadığınız oyunlara göre tuşa hafif basma ya da ağır basma ya da yazı yazarken kendinize göre ayarlar yapabilirsiniz ama tabii fiyat olarak tuzlu indirim beklemenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı