WordPress resim gözükmüyor

Better Call Me

Picopat
Yer
Uzay
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,

WordPress ile bir site açmaya çalışıyorum. Önceden açmıştım şimdi yeni bir domain alıp tekrar açayım dedim. Fakat kurduğum demo ile yayınladığım demo çok farklı.

1625071185103.png

Olması gereken demo.
Ben de olan demo:

1625071227940.png

Sıkıntı nedir arkadaşlar? İnternette bir sürü araştırma yaptım vs. bununla alakalı hiçbir bilgi bulamadım.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Not: Tüm demolar böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işin duayeni değilim çok iyi bilmiyorum ama bir aralar XAMPP üzerinden ben de WordPress sitesi çalışıyordum hazır tema üzerinden, bende de bilgisayar üzerinden sıkıntısız açtığım yerel porttan girebiliyorken, telefondan bir türlü girememiştim telefondaki tarayıcıya açtığım port numarasıyla beraber lokal domaini girmeme rağmen, ezkaza CSS kodlarıyla oynayıp bir şekilde sizin port ettikten sonra aldığınız görünüme benzer şekilde girebiliyordum. Sıkıntı tahminimce CSS kodlarıyla alakalı olabilir, dediğim gibi bilmiyorum sadece yorum yapıyorum. Yanlış bilgi diye işaretlenmesine gerek yok sadece deneyimimi aktarıyorum. Zaten işi bilen birileri mutlaka birazdan buraya gelip neyin sıkıntılı olduğu hakkında yardımcı olacaktır.

Temayı kurduktan sonra "Import" seçenekleri olur genelde. Tema ayarlarında bu seçeneği bulup siteye import ettirmelisin. Verileri (resim, yazı, kategori vs. vs.) aktardıktan sonra zaten demoda gördüğün şekle gelecektir.

Temayı kurduktan sonra "Import" seçenekleri olur genelde. Tema ayarlarında bu seçeneği bulup siteye import ettirmelisin. Verileri (resim, yazı, kategori vs. vs.) aktardıktan sonra zaten demoda gördüğün şekle gelecektir.
Hocam sadece bir tane template uzantı eklettirip öyle demo haline getirtmişti. İmportu nerede bulabilirim ?

Hocam eğer harici bir tema kullanıyorsanız tema dosyalarının içinde demo content.xml adında bir dosya olur genelde. Onuda wordpress importtan siteye import edebilirsiniz. Kendisi tüm yazı resim vs. hepsini otomatik indirip siteye ekler. Fakat wordpress in kendi ücretsiz temalarından birini kullanıyorsanız google de o temayı aratıp wordpress'in kendi sitesinden yayımcının sayfasına gidip oradan temanın kurulum ayarlarını bulmanız gerek. Çok zor değil aslında ama biraz uğraştırıcı sadece.

İmzamdan ulaş istersen bana ben de bu arada yemeğimi yiyip geçeyim bilgisayara, bir bakalım olur mu ?
Hocam imzanıza basıyorum durmadan profiline atıyor.

Edit: Mail attım.
Hocam eğer harici bir tema kullanıyorsanız tema dosyalarının içinde demo content.xml adında bir dosya olur genelde. Onuda wordpress importtan siteye import edebilirsiniz. Kendisi tüm yazı resim vs. hepsini otomatik indirip siteye ekler. Fakat wordpress in kendi ücretsiz temalarından birini kullanıyorsanız google de o temayı aratıp wordpress'in kendi sitesinden yayımcının sayfasına gidip oradan temanın kurulum ayarlarını bulmanız gerek. Çok zor değil aslında ama biraz uğraştırıcı sadece.
Hocam eskiden kurduğumda böyle bir sıkıntı yoktu. Şimdi niye oldu ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı