Wordpress'li Sunflowerの世界 Sitemi Drupal'a Taşıdım

Dürüst olmak gerekirse güzel ve sade bir görüntüsü var bu güzel bir şey ancak biraz agresif olmuş yazılar küçümsemek olarak algılamayın retro oyun yapıyorsunuz gayet zor fakat büyük firmalar gibi hatalr yok diyorsunuz ben bu yazı değiştirilmeli.

Dürüst olmak gerekirse güzel ve sade bir görüntüsü var bu güzel bir şey ancak biraz agresif olmuş yazılar küçümsemek olarak algılamayın retro oyun yapıyorsunuz gayet zor fakat büyük firmalar gibi hatalar yok diyorsunuz. Ben, bu yazı değiştirilmeli.

Hocam bu yazıyı yazmamızın sebebi birkaç firmaya gönderme yapmak istemiş olmamız idi.

Landing page üzerinde çalışmanızı öneririm, çok basit ve teknik açıdan kusurlar içeriyor. Bu tarz oluşumlar daha spesifik, farklı tasarımlara yönelmeli.

Hazır bir tema üzerinde düzenleme yapıyorsunuz sanırım, whitespace, content layout, contrast gibi konularda araştırma yapmanızı öneririm.

Landing page üzerinde çalışmanızı öneririm, çok basit ve teknik açıdan kusurlar içeriyor. Bu tarz oluşumlar daha spesifik, farklı tasarımlara yönelmeli.

Hazır bir tema üzerinde düzenleme yapıyorsunuz sanırım, whitespace, content layout, contrast gibi konularda araştırma yapmanızı öneririm.
En kısa zamanda bu önerinizi dikkate alacağız.

Geri
Yukarı