World of Tanks Oynanır mı?

wot oynanmaz. Hafta sonları, bitmeyen yenilgi, spot rezilliği ve en sinir bozucu mekanik ise RNG sistemi düşmana nişan alırsın mermi olduğu yere gitmez. Gitse bile imleç yeşil gösterdiği halde zırhtan seker. Ya zaten içine doğuyor yani olmayacağı. Oyunu bıraktım rahatım valla

wot oynanmaz. Hafta sonları, bitmeyen yenilgi, spot rezilliği ve en sinir bozucu mekanik ise RNG sistemi düşmana nişan alırsın mermi olduğu yere gitmez. Gitse bile imleç yeşil gösterdiği halde zırhtan seker. Ya zaten içine doğuyor yani olmayacağı. Oyunu bıraktım rahatım valla
Oyunu biraz çözmek gerekli. Oyunu kurallarına göre oynarsan kazanmaya başlıyorsun. Şayet T-10 tankı ile istatistiklerim aşağıda. Bilmeyen arkadaşlar için: T-10 Sovyet Ağır Tank ağacındaki bir 9 tier ağır tanktır. Yani herkes kasabilir.
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17,5 KB · Görüntüleme: 38
Sabırlı oynamak gerekiyor oyunu, tankın ne kadar güçlü olursa olsun birden fazla tankla aynı anda savaşma. Pozisyonunu koru ve rakibin hata yapmasını bekle. 3-4 gündür oynuyorum ilginç bir şekilde WOT hediyelere boğdu beni 38 gün preimum verdi. Bi de yeni tank açmak için serbest demeyim harcama, yeni açılan tanklar 5 para etmiyor stok geldiği için, serbest deneyimle tank geliştirmelerini aç.
Arkadaş ne yazmışsa, altına imzamı atarım. Çok doğru.

Oyun son bir kaç yıldır iyice artarak öde kazan mantığına doğru gidiyor. Bu kış etkinliğinde de daha net anlaşılır olarak oynayanlar görmüştür diye düşünüyorum. Oyunu 2012 den beri oynuyorum.

İlk tanklarda sorun yok ama ilerledikçe bir yerden sonra eksi kredi yemeye başlıyorsun maçlarda ve ateş etmek istemiyorsun bu yüzden çünkü her mermi para demek. Ama kendi türlerine göre güzel bir oyun diyebilirim.

Oyunu biraz çözmek gerekli. Oyunu kurallarına göre oynarsan kazanmaya başlıyorsun. Şayet T-10 tankı ile istatistiklerim aşağıda. Bilmeyen arkadaşlar için: T-10 Sovyet Ağır Tank ağacındaki bir 9 tier ağır tanktır. Yani herkes kasabilir.Eki Görüntüle 1263885
toplam maçın 26 ve yüzde 80 kazanmışsın. 26 maçta gelmeyen kötü takımların ardarda geleceğine eminim. Bir istisna ile oyunu bana sevdiremezsin. Kurallarına göre oynasan ne olur, oynamasan ne olur önünde oynayan dangoz lapsss diye ölürse.. Bu oyun oynanmaz. Başlamayan arkadaşlara önerim. Başlamasınlar. Story mode oyun oynayın. Online oyun oynanmaz.

Oyunu anlamak için WoT Blitz indirin. WoT'un hafifletilmiş hali, alışınca WoT'a geçersiniz. Ben 2 yıl oynadım. Oyun gayet güzel, şu anda WoT Blitz oynuyorum ve sistemimi yormuyor. Ayrıca üstte denildiği gibi pozisyonunuzu korumanız gerekiyor ve karşı tarafın hatasını kollamanız gerek, birden savaşın ortasında kalırsanız tankınız büyük ihtimalle havaya uçar.

Evet. 10 senedir oynuyorum. Oyuncu sayısı hala iyi, sabahları 15 binken akşam 100 bine kadar dayanıyor. Hala zevkli, hala güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı