World of Warcraft`a başlamak

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar,

Bu aralar oyun açlığımı bu oyun ile sonlandırmayı planlıyorum. Biliyorum oyun pay2play temalı bir oyun. Seveceğime emin miyim asıl konu orası. Hayatımda hiç MMORPG oynamadım ve açıkçası sona gelene kadar çok vakit alır gibime geliyor. Bilen arkadaşlardan yol yakından tavsiye istiyorum. İyi akşamlar.

WoW gibi bir oyun varken Albion Online önermene attım =) Muhtemelen pay to win olacaktır o da yakında. Eğer siz zevk alarak oynuyorsanız ne ala ama.
Oyuncu sayısı ortada, bu kadar iyi giderken asla p2w yapmazlar. WoW gibi bir oyun var fakat biri ücretli biri ücretsiz bu bir avantaj, AO'da istediğiniz zaman çok zaman kaybetmeden sınıf değiştirmekte bir avantaj, birde balıkçılık, çiftçilik vs. çok fazla meslek olduğu için isteyen her şekilde para kasıp, item çekebiliyor. Bilmiyorum AO oynadınız mı, ama kesinlikle deneyin oynamadıysanız.

Oyuncu sayısı ortada, bu kadar iyi giderken asla p2w yapmazlar. WoW gibi bir oyun var fakat biri ücretli biri ücretsiz bu bir avantaj, AO'da istediğiniz zaman çok zaman kaybetmeden sınıf değiştirmekte bir avantaj, birde balıkçılık, çiftçilik vs. çok fazla meslek olduğu için isteyen her şekilde para kasıp, item çekebiliyor. Bilmiyorum AO oynadınız mı, ama kesinlikle deneyin oynamadıysanız.
Grafikleri ve oynanışını beğenmedim işin açıkçası. WoW ilk çıktığından beri oynuyorum neredeyse, başka bir MMORPG biraz zor benim için.

Ya da.

İlk sıkılırsın ama zamanla emin ol çok eğlenirsin ama o karakteri kasma ve keşif hissi ayrı bir şey yani çok sıklımazsın oyunu aldığında lvl Boost gelirse kullanma.
Tamamdır bro
Ya da.

İlk sıkılırsın ama zamanla emin ol çok eğlenirsin ama o karakteri kasma ve keşif hissi ayrı bir şey yani çok sıklımazsın oyunu aldığında lvl Boost gelirse kullanma.
Bro şu an başladım ve fena sardı,yalnız endgame e ulaşınca ne yapacağım? Pvp yapmak hedefim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı