World of Warcraft nasıldır?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 868
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
WoW nasıldır oynanır mı? Çok masraflı bir oyun mu? Daha önce MMORPG olarak Metin 2,Cengizhan 2 gibi oyunlar oynadım. Sizce nasıl bir oyun hoş mu? Anlaması zor bir oyun mu? Ayrıca en iyi nereden alınır? Kendi sitesinden mi, başka sitelerden mi alınmalı?

Oyunu devamlı olarak oynayacaksanız kendi içerisindeki bakiyeden oyun sürenizi uzatabilme şansı veriyor oyun. Kendi sitesinden başka yerden almayınız, tavsiye etmem. Saydığınız oyunlara nazaran çok daha kapsamlı, çok daha uzun yıllar geliştirilmiş bir oyundur.

Oyunu devamlı olarak oynayacaksanız kendi içerisindeki bakiyeden oyun sürenizi uzatabilme şansı veriyor oyun. Kendi sitesinden başka yerden almayınız, tavsiye etmem. Saydığınız oyunlara nazaran çok daha kapsamlı, çok daha uzun yıllar geliştirilmiş bir oyundur.
Oyunda binek sistemi var mı hocam. Ender olan binekler vs.

Classic ile başlayın, retail versiyonu denersiniz. Aynı abonelik üzerinden ek ücret olmadan deneyebiliyor olmanız lazım token farmlamak gerekiyor muydu hatırlamıyorum.
Clasic ve retail arasında ne fark var hocam. Ben seçim kısmında WoW yazanı oynadım. 11 Levele kadar kastım. Classic'e mi geçmeliyim. Ayrıca 60'a kasmak ne kadar sürer?

Geri
Yukarı