Çözüldü Worldsrc'den NFS: Most Wanted 2005 indirmek güvenli mi?

• Konuyu başlatan s3fa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 300
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s3fa

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Worldsrc diye bir siteden oyun yükledim. Daha önce kullanan var mı? Güvenilir mi diye merak ettim. NFS: Most Wanted 2005 yükledim ama güvenli olduğundan emin değilim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada kaçak oyun indirmeye ben de karşıyım ama hiçbir platformda bulamadım oyunu.

Worldsrc diye bir siteden oyun yükledim. Daha önce kullanan var mı? Güvenilir mi diye merak ettim. NFS: Most Wanted 2005 yükledim ama güvenli olduğundan emin değilim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada kaçak oyun indirmeye ben de karşıyım ama hiçbir platformda bulamadım oyunu.

Hocam evet şu an oyun piyasada yok fakat bazı yerler CD kutusuyla satıyor olması gerekiyor ama oyun indir VIP'ten indirebilirsiniz bir site daha var fakat burada yasaklıymış
İyi sosyaller.

Hocam satışı olmayan oyunlarda sıkıntı olmuyor korsan olayı.

Bu siteyi bilemiyorum ama most wanted indir yazıp çıkan ilk sitelerden indirebilirsiniz.

Hocam satışı olmayan oyunlarda sıkıntı olmuyor korsan olayı.

Bu siteyi bilemiyorum ama most wanted indir yazıp çıkan ilk sitelerden indirebilirsiniz.
Hocam evet şu an oyun piyasada yok fakat bazı yerler CD kutusuyla satıyor olması gerekiyor ama oyun indir VIP'ten indirebilirsiniz bir site daha var fakat burada yasaklıymış
İyi sosyaller.
Ben zaten indirdim oyunu ama güvenli mi değil mi şüpheliyim sormak istedim bu yüzden. Açıklamada da belirttiğim gibi worldsrc diye bir siteden indirdim.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Adsızz.png
    Adsızz.png
    156,4 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı