WoW deneme sürümüne başlanır mı?

İBRAHİM166556

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ücretsiz oyun arayışındaydım ve istediğim gibi oyunlar bulamadım. WoW ise bana çok övüldü ve bende deneme sürümüne başlasam mı karar veremedim. Sizce deneme sürümü eğlenceli midir?
Yok mu öneren ya ?

Son düzenleme:
Ben azıcık oynadım, neredeyse hiç sarmadı. Oyun eski olduğunu aşırı belli ediyor, adamlar Allah rızası için yeni gelen oyuncular için kısacık bir cutscene bile yapmamış günümüze göre.

Deneme sürümü ileri seviyelerdeki hikayeleri desteklemiyor. Desteklenen hikayeler kısmında da görevleri yapmanız gerekiyor.
WoW uzun soluklu, uğraş ve ciddi anlamda vakit isteyen bir oyun. Bir süre sonra muhtemelen aradığım bu değil deyip başka oyuna yöneleceksiniz. Yayınlara bakıp kendi kararınızı kendiniz vermelisiniz.
Ben azıcık oynadım, neredeyse hiç sarmadı. Oyun eski olduğunu aşırı belli ediyor, adamlar Allah rızası için yeni gelen oyuncular için kısacık bir cutscene bile yapmamış günümüze göre.
Oyunun bütün hikayesini oynamamışsınız. Bütününü oynadıktan sonra tekrar deneyin.

Deneme sürümü kısıtlı, oyunu tam oynayabilmek için oyunun tüm paketlerini satın almanız ve bunun üstüne sürekli olarak aylık ücret de ödemeniz gerek. Oynamanızı kesinlikle önermem, hem harcayacağınız paraya hem de zamana değmez. Oyun eski niteliğini yitirmiş durumda, başka oyunlara bakmanızı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı