WOW ırk seçimi

Serverların bir olayı kalmadı artık. CrossRealm dedikleri bir olay sayesinde diğer sunuculardaki oyuncularla aynı instance lara girilebiliyor. Bunu girdiğiniz partilerde isimlerinin (sonundaydı yanlış hatırlamıyorsam) yanındaki * işaretiyle anlayabilirsiniz. Son oynadığım dönem BFA'nın ilk 2-3 ayıydı. Taraf baskınlığının çok bir önemi yok gibiydi. PvP, battlegroundlar söz konusu olduğunda da daha çok premade takımlar üstün oluyor.
Şuan revaşta olan meslek nedir ? En çok para kazandıran meslek hangisi ona göre mesleğe yoğunlaşayım. Mage açtım horde night elf.

Uzun süredir takip etmiyorum. AH de en çok ne gidiyorsa onun mesleğine yürüdüm hep. Enchanting ve Inscription güzel para getiriyordu en son. Yan mesleklerde de sağlam gidildiyse cooking ve fishing malzemeleri güzel para ediyordu. Bu arada Horde Night Elf derken? :D bir karışıklık oldu yada oyunda köklü değişiklikler olmuş ben görmeyeli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı