WowTurkey.com yayın hayatına son verdi!

Siz çok değerli ve kıymetli bir üyeydiniz hocam ben de EGE - Ulaşım kısmında aktiftim bir dönem daha sonra oranın da tadı kaçtı bilgilendirici üyeler bir anda uzaklaştı Taci gibi trollere kaldı meydan HABERLER ve SOHBET denen kanser ötesi yerde kaldım ben de. Baktım seçim kaybedilecek gibi bir daha Mart'tan itibaren hiç girmedim. En son kapanıyor başlığında Mete gerzeğine beddua ettim diye o da benim mesaj gönderme hakkımı elimden aldı. Burç bile adam oldu da Mete olamadı maalesef zaten sitenin ölmesinde tüm suç Mete'nin Rüştü Bakmaz gibilerine hak ettiği muammeleyi gösteremedi. Adam bize her türlü iftira ve hakareti ederken muhalifleri sindiriyoruz diye kıs kıs gülüyordu şimdi Telegram'da toplanmış kısır yapıyorlar. Beter olsunlar.
Sizin nickiniz neydi hocam wow da, bende elimden geldiğince ege ve diğer ulaşım başlıklarına bir şeyler yazıyordum artık bu sene hiç tat vermiyordu, durumu zaten güzelce özetlemişsiniz taci trolünün o yemek paylaşımları kızım yaptı değip o meyvelerle sübliminal mesaj verdiğini sonra da salağa yattığını falan şaka gibi bir sayfaydı el birliğiyle içine ettiler, en çok üzülürüm ulaşım başlığındaki bilgi ve foto birikimine yanarım.

Şimdi birde tekrardan sayfa açacaklarmış kafa yine aynı kafa olucaksa açmalarının pek anlamıda yok bence

Tüm metro hattı ve demiryolu çalışmaları buradan yayınlanıyordu.

Hocam kapatmışlar galiba.
Daha öncesinde siteye hiç girmiyordum. Bilmiyordum da. Kapanmasına yakın zamanlarda arama motorlarından demiryolu projelerini aratırken denk geldi.

Eğer archive.org kaydetmiş ise anca oradan bakabiliriz hocam eğer başka yerde yoksa.
1694021920999.png

Ben girdim en son baktığım yere attı. Bir bakın isterseniz.

Kötü oldu. Ulaşım gibi haberleri buradan öğreniyordum. En önemlisi memleketim için yazılan yorumlara bakıyordum. Güzel yorumlar görünce bir anlık sevinç geliyordu. Sevinç kursakta kaldı artık. :(

Bende genelde arsa ve imar konularını takip ederdim birçok kişi yorum görüş bilgi verirdi kapandığı kötü oldu takip edecek farklı bir mecra da yok.

wowturkey .net uzantılı adresiyle başka bir yapılanmayla devam edecek..
wow'un en berbat üyelerinde birkaçı o tarz bir oluşuma gitti ama eski popülerliğinde değil kesinlikle. Sitenin bunlara ait olduğunu gören de geldiği gibi geri gidiyor. Şahsen Akın87 denen Işid militanının admin ve kurucu olduğu bir sitede yazmak istemem çoğu kişi de istememiştir muhtemelen

Son düzenleme:
wowturkey .net açıldı Başka bir sistemle

wow'un en berbat üyelerinde birkaçı o tarz bir oluşuma gitti ama eski popülerliğinde değil kesinlikle. Sitenin bunlara ait olduğunu gören de geldiği gibi geri gidiyor. Şahsen Akın87 denen Işid militanının admin ve kurucu olduğu bir sitede yazmak istemem çoğu kişi de istememiştir muhtemelen
bahsettiğiniz kişilerle bir alakamız yok bekleriz yeni siteye

Son düzenleme:

Geri
Yukarı