WP mi Android mi?

Tabiki çok stabil çalışacak, paintle çizilmiş gibi bir arayüzü var. :D Ayrıca android özelleştirilebilir, windows phonede sanırım yok.

Arayüzü çok kullanışlı bence. Ayrıca Android gibi tema değiştirip telefonu kasıntıdan bir tap düşüreceğime Windows gibi Paintle çizilmiş dediğin işletim sistemini tercih ederim.

Arayüzü çok kullanışlı bence ayrıca Android gibi tema değiştirip telefonu kasıntıdan bitap düşüreceğime windows gibi paintle çizilmiş dediğin işletim sistemini tercih ederim
Ben özelleştirmeyi seven biriyim, windows phonede iyi ama android kadar iyi değil, noktalama işareti kullanırsanız ceza yemezsiniz. :)

Bende Lumia ailesinin en düşük modellerinden biri olan 525 kullanıyorum. 399 liralık bir telefona göre çok üst düzey performansı var şaşırttı beni. Ama en çok hoşuma giden 8.1 güncellemesini alması birde üstüne 10 güncellemesinin bütün WP'lere gelecek olması oldu. Yani en düşük modellerine bile üvey evlat muamelesi yapmıyorlar. Android alırken acaba ne zamana kadar güncelleme alır sorusu soruluyorken WP'lerde bu konuda kafan rahat oluyor. Birde Cortana ile 2000 liralık telefonu olan adama hava atabiliyorum o çok güzel oluyor :)
Katılıyorum L520 bile akıcılık olarak android amiral gemilerine taş çıkartır.

Merhaba @Yaşar Portakal şunlara bir bakmanızı öneririm. ;)
0a2b1c88-9f23-4563-ae58-a3d81fe0cbcf.png
3e118e5d-1e2b-4c2f-97dc-659db5733f5c.png
9a103c82-52ec-4b80-a52a-0f55c43a5d23.png
71741039-0eb1-4f68-befd-da1eb1c34ddd.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı