Wraith Prism USB RGB Kablosu nerede bulunur?

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Selamlar, AMD Wraith Prism kullanıyorum ve renklerini Cooler Master'ın yazılımı üzerinden kontrol etmek istiyorum. Bunun için anakarta bağlanan bir USB kablosu gerekiyormuş, bunu nereden temin edebilirim? Hiçbir yerde bulamadım.

Selamlar, AMD Wraith Prism kullanıyorum ve renklerini Cooler Master'ın yazılımı üzerinden kontrol etmek istiyorum. Bunun için anakarta bağlanan bir USB kablosu gerekiyormuş, bunu nereden temin edebilirim? Hiçbir yerde bulamadım.
Ben çift halinde birinden kablosunu aldım 4pin rgb olan kablosunu satabilirim onu kullanmasını beceremedim çünkü.

Ben çift halinde birinden kablosunu aldım 4pin rgb olan kablosunu satabilirim onu kullanmasını beceremedim çünkü.
Sadece dediğin kabloyla anakarttan kontrolü yapılıyor mu? Oluyorsa alayım direkt hocam.

Denemedim yarın dener yazarım.
Bekliyorum cevabını dostum, ben Istanbul'dayım. Satış ilanı açar ve haber verirsen makul bir ücretle almayı düşünüyorum çalışıyorsa.

Hocam denedim fakat benim anakart tam rgb kontrollü olmadığından (b450m-s2h) 5-10 renk deneyebildim sadece.
16.8M renk önemli değil hocam, mesela AMD logosu, fanın çevresindeki ışıklandırma ve fanın kendi ışıklandırmasını kontrol edebiliyorsak yeter. Mesela şöyle oluyor mu: "AMD logosu kırmızı, geri kalan renklendirmeler beyaz" gibi. Yani her ledi ışıl ışıl yapma gibi bir niyetim yok, ince ayara ihtiyacım yok renk olsun yeter. Çünkü tamamen beyaz bir sistem kurmak istiyorum.

16.8M renk önemli değil hocam, mesela AMD logosu, fanın çevresindeki ışıklandırma ve fanın kendi ışıklandırmasını kontrol edebiliyorsak yeter. Mesela şöyle oluyor mu: "AMD logosu kırmızı, geri kalan renklendirmeler beyaz" gibi. Yani her ledi ışıl ışıl yapma gibi bir niyetim yok, ince ayara ihtiyacım yok renk olsun yeter. Çünkü tamamen beyaz bir sistem kurmak istiyorum.
Hocam b450m s2h bunu denememe imkan vermiyor malesef rgb girişi pek seçenek sunmayan bir anakart ama kablo sağlam farklı anakartta denemiş birinden bilgi almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı