WRC 9 sağa ve sola dönerken tekerleği düzlüyor

İşletim sistemi
Windows 10

yagizzeness

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Depolama: Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB M.2 2280 NVMe SSD + Kioxia Exceria LTC10Z960GG8 Sata 3.0 2.5" 960 GB SSD

İşlemci: AMD Ryzen 5 5500

Ekran kartı: XFX RX 6600

RAM: 16 GB

Anakart: MSI A520M PRO

Kasa: XIGMATEK GRIP 4x120mm RAINBOW FANLI X-POWER 600W 80PLUS MESH PANEL GAMING KASA

monitor : ASUS 24" VG248QG

Klavye : INCA OPHİRA IKG-444

Mouse : ROG Gladius II Wireless

Kulaklık : HyperX Cloud II
RAM
XPG 2*8 32OO MHZ
Ekran kartı
xfx r6600 8 gb
Anakart
MSI A520M PRO
İşlemci
ryzen 5 5500
Arkadaşlar selam. WRC 9 oynuyorum viraj dönerken başlıkta bahsetmiştim olduğum gibi tekerleğin düzlenmesi gibi bir sorunla karşılaşıyorum. Var mıdır bir çözümü? DualShock 4 ile oynuyorum etkisi olmuş olabilir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ne yapıyor sağa sola dönüş esnasında birden salıyor mu?

Viraja gazla dönünce direksiyonu kırdığımda araba çok zor dönüyor ve kaza yaptım mesela diyelim tekrardan sağa sola çevirerek dönerken tekerleki topluyor dönmüyor.

WRC 9 oynamadım ama bazı yarış oyunlarında frene dokununca tekeri belli bir açıdan fazla döndürmeyen bir ayar oluyor diye hatırlıyorum.Oynanış ayarlarını kontrol etmende fayda var,oynama yardımlarıyla ilgili olabilir.Bir fikir.

WRC 9 oynamadım ama bazı yarış oyunlarında frene dokununca tekeri belli bir açıdan fazla döndürmeyen bir ayar oluyor diye hatırlıyorum. Oynanış ayarlarını kontrol etmende fayda var, oynama yardımlarıyla ilgili olabilir. Bir fikir.

Sanırım dediğiniz olay var fakat o ayarı bulamadım bu yüzden düzeltemiyorum :)

Geri
Yukarı