WTCN-BIRTHDAY hazır sistem alınır mı?

Berat Glr

Hectopat
Merhaba arkadaşlar abim bilgisayar almayı düşünüyor. Ona yardımcı olmak istiyorum fakat yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Kendisinin seçtiği bilgisayar internetten gördüğüme göre 5600G aşağısında ısınma problemi varmış.

Bütçe: Monitor dahil 25 bin TL bildiğiniz hazır sistemler varsa önerebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar abim bilgisayar almayı düşünüyor. Ona yardımcı olmak istiyorum fakat yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Kendisinin seçtiği bilgisayar internetten gördüğüme göre 5600G aşağısında ısınma problemi varmış.

Bütçe: Monitor dahil 25 bin TL bildiğiniz hazır sistemler varsa önerebilir misiniz?

Hayır alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

5600 işlemci alacaksanız sonrasında hava soğutucuda almayı unutmayın.

Monitör dahil 25 bin liraya sistem istiyorsunuz. En az 5 bin monitöre vereceksiniz zaten. Kalan 20 bine gayet güzel sistem bulabilirsiniz aslında.

Bu monitorü alacak. Toplamda 21.500 civarı bir şey kalıyor sistem için.

Bu monitörlerü'de değerlendirebilirsin.

Monitor sıkıntı değil de sistem bulmakta zorlanıyorum biraz yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sistem nasıl sizce.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı