WWE 2K24 tanıtıldı!

Hocam geç dönüş yaptım kusura bakma oyunu Steam'den aldım. İlgilendiğin için teşekkür ederim ama biraz garip geldi bana o sitede ucuz olması.

RX6600 XT - Ryzen 7 5700X - 16 GB RAM kasmaz umarım.

Problem değil hocam. Hayrlı olsun. Kasma problemi yaşamazsınız.

Site yüksek ihtimal dolandırıcı.

Oyunu aldım 2 gün önce onlineda pek bir seçenek yok gibi gözüküyor evet , myriseda sanırım kendi karakterimiz oluşturup kariyer yapıyoruz , universede neler yapabiliyoruz biraz bilgi verebilir misin?
myrise oyunun kariyer bölümü ama öyle sen kendi yolculugunu yapmiyorsun oyunun bir senaryosu var onu oynuyorsun ama senin karakter.Universe ise wwe evrenini sen yönetiyorsun kendi karakterini de oynayabiliyorsun ya da genel olarak klasik modta oynuyorsun.Karakterlerin dostluğuna düsmanligina takım arkadasligina branşlara her şeye ayarlama çekebiliyorsun.Roman Reignsi nxtye gönderip adı şanı duyulmamış elemanı şampiyon yapabiliyorsun.Senin isteğine bağlı her şey.

myrise oyunun kariyer bölümü ama öyle sen kendi yolculugunu yapmiyorsun oyunun bir senaryosu var onu oynuyorsun ama senin karakter.Universe ise wwe evrenini sen yönetiyorsun kendi karakterini de oynayabiliyorsun ya da genel olarak klasik modta oynuyorsun.Karakterlerin dostluğuna düsmanligina takım arkadasligina branşlara her şeye ayarlama çekebiliyorsun.Roman Reignsi nxtye gönderip adı şanı duyulmamış elemanı şampiyon yapabiliyorsun.Senin isteğine bağlı her şey.
Myfaction da ultimate team gibiymiş fifadaki galiba o da kanser eder kesin

Geri
Yukarı