WXE R1 Pro fare optiği ıslak mendille silinmesi sonucu algılama yapmıyor

Y4S1N

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar WXE R1 Pro faremi 1 ay önce aldım 4K Hertz dongle ile birlikte. Farenin alt kısmı kaymıyordu skatezleri yanlışlıkla hafif yapışkan bir yüzeye değdiği için. Ben de ıslak mendille sadece yüzeyi sildim sonra peçete ile kuruladım ve mouse optiği mouse pad de algılamadı, kaldırdım mouse padi şu an masanın bazı yerlerinde algılamıyor bazı yerlerinde algılıyor yavaş hareket ettirirsem. Şu an bayram tatilinde olduğu için teknik desteğe de ulaşamıyorum, sizce suçlu ben miyim yoksa mouse de mi sorun var?

Arkadaşlar wxe R1 Pro faremi 1 ay önce aldım 4K Hertz dongle ile birlikte. Farenin alt kısmı kaymıyordu skatezleri yanlışlıkla hafif yapışkan bir yüzeye değdiği için. Ben de ıslak mendille sadece yüzeyi sildim sonra peçete ile kuruladım ve mouse optiği mouse pad de algılamadı, kaldırdım mouse padi şu an masanın bazı yerlerinde algılamıyor bazı yerlerinde algılıyor yavaş hareket ettirirsem. Şu an bayram tatilinde olduğu için teknik desteğe de ulaşamıyorum, sizce suçlu ben miyim yoksa mouse de mi sorun var?

Optik yerine skatezleri silmeniz lazımdı. Hata sizde hocam. Konuşup düzgün şekilde anlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optik yerine skatezleri silmeniz lazımdı. Hata sizde hocam. Konuşup düzgün şekilde anlatın.

Hocam bir şey daha ekleyip soru soracağım, ben optiğe peçete sokup silmeye falan çalışmadım direkt optiğe girmedim sadece yüzeyi sildim bir de kendilerine anlatsam optik değişimi mi yaparlar ilk defa yaşıyorum hayatımda böyle bir şey daha önce G305'im vardı ve G203 UMD'e asla böyle sorun yaşamadım bundan dolayı şaşırdım.

Hocam bir şey daha ekleyip soru soracağım, ben optiğe peçete sokup silmeye falan çalışmadım direkt optiğe girmedim sadece yüzeyi sildim bir de kendilerine anlatsam optik değişimi mi yaparlar ilk defa yaşıyorum hayatımda böyle bir şey daha önce G305'im vardı ve G203 UMD'e asla böyle sorun yaşamadım bundan dolayı şaşırdım.
Optik değişimi yerine mouse değişimi yapılır muhtemelen.

Geri
Yukarı