X bir şahısın tecavüz itirafı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aragornxx

Hectopat
Öncelik troll cbs vs diye beni yalanlayacaklar için konuşayım. Bu anlattıgım olayın videosu var! Bizzat bu cahil arkadaş vlog anılarım tarzında vlog videosu çekip bunu internete kendisi paylaşmıştır.

Arkadaşlar şimdi olayı degiştirerek anlatacagım. Örnek: Araba sürüyorum diye anlattıysa bu şahıs, ben bisiklet sürüyorum gibisinden degiştirecegim.

Şimdi olay şöyle bu cahil insan internete video çekiyor bizzat kendisi anlatıyor bunu. İtiraf bile etmiyor hatta, kendince vlog tarzı bir video çekerken anlatıyor. Kendisine göre suçlu degil zaten, tamamen haklı yaptıgından.

Olay şöyle oluyor onun anlatımına göre(degiştirerek anlatıyorum): Bu şahıs 6 yaşındaymış ve bir kız varmış o da 8 yaşında. Bunların bahçeleri varmış yan yana. İşte anne ve babaları sabahtan akşama kadar çalışıyorlarmış ve bu çocuklar bahçelerinde yalnız kalıyorlarmış ve erik kayısı falan topluyorlarmış. İşte bahçeler yan yana oldugu için işçi ve komşu ilişkileri varmış. Kız buna gelmiş demiş büyüyünce nasıl kadınla evlenmek istersin gögüsleri büyük mü küçük mü ne tarz kadınları seviyorsun diye bir soru sormuş. Adam Video'da anlatırken diyor işte bana yem atıyor bir şey yapayım diye nasılsa bahçede yalnızız kimsede yok. Yalnız dikkatinizi çekerim 6 ve 8 yaşında 2 insanın diyalogu böyle. Neyse bu anlatan adam diyor ben o zamanlar çok namuslu edepli insanım kız bana yem attı ama ben ahlaklı oldugum için düzgün cevap verdim buna yüz vermedim. Yüz vermeyince kızın zoruna gitmiş ve babasına söylemiş. İşte bu çocuk bana vurdu gibisinden. Babası ertesi gün gelip bu çocuga tokat atmış. Çocuk delirmiş ve ertesi gün gidip kızla ilişkiye girmiş. Sonra diyor kendi anlatımına göre ilk gün istedigi buydu benden ben bir şey yapmayınca babasına söyledi. Ertesi gün ilişkiye girince ikimizde gül gibi geçindik hiç sorun yaşanmadı babasınada söylemedi. Kıyamet alameti gibi bir şey diyor bu yaşadıgı duruma ve insanlara kötülük yaparsan gül gibi geçineceğinizi iyilik yaparsanız sizin suçlu olacağınızı söyleyip yaptıgı igrenç olayı savunuyor ve meşrulaştırmaya çalışıyor.

Şimdi arkadaşlar ortada düpe düz tecavüz olayı var. Bu şahıs bunu videolu olarak internete atıyor ve kendisi 6 yaşındayken 8 yaşındaki kıza tecavüz ettigini itiraf ediyor. Hukuktan anlayan arkadaşlara sormak istiyorum. Bu Video'yu kanıt olarak gösterip bu herife dava açsak bu adam hapis yer mi? Nasıl bir ceza alır? Ceza alacaksa bile kurtulma şansı var mı çünkü muhtemelen dava açılsa bile şöyle bir savunma yapacak: Ben onu kolpadan anlattım olay tamamen yalan izlenmek için uydurdum gibisinden bir savunma yapacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın, etkileşim almak için böyle bir hikaye uydurduğu ortada. 6 yaşındaki bir erkek çocuğu, cinsel bir hormon salgılamaz, ereksiyon yaşanmaz. Cinsel ilişki olayı yalan, kız için de aynı şey geçerli. 8 yaşındaki kız böyle cümleler sarfediyorsa, ailesine de soruşturma açılmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi olayı degiştirerek anlatacagım. Örnek: Araba sürüyorum diye anlattıysa bu şahıs, ben bisiklet sürüyorum gibisinden degiştirecegim.

Şimdi olay şöyle bu cahil insan internete video çekiyor bizzat kendisi anlatıyor bunu. İtiraf bile etmiyor hatta, kendince vlog tarzı bir video çekerken anlatıyor. Kendisine göre suçlu degil zaten, tamamen haklı yaptıgından.

Olay şöyle oluyor onun anlatımına göre(degiştirirek anlatıyorum): Bu şahıs 6 yaşındaymış ve bir kız varmış o da 8 yaşında. Bunların bahçeleri varmış yan yana. İşte anne ve babaları sabahtan akşama kadar çalışıyorlarmış ve bu çocuklar bahçelerinde yalnız kalıyorlarmış ve erik kayısı falan topluyorlarmış. İşte bahçeler yan yana oldugu için işçi ve komşu ilişkileri varmış. Kız buna gelmiş demiş büyüyünce nasıl kadınla evlenmek istersin gögüsleri büyük mü küçük mü ne tarz kadınları seviyorsun diye bir soru sormuş. Adam Video'da anlatırken diyor işte bana yem atıyor bir şey yapayım diye nasılsa bahçede yalnızız kimsede yok. Yalnız dikkatinizi çekerim 6 ve 8 yaşında 2 insanın diyalogu böyle. Neyse bu anlatan adam diyor ben o zamanlar çok namuslu edepli insanım kız bana yem attı ama ben ahlaklı oldugum için düzgün cevap verdim buna yüz vermedim. Yüz vermeyince kızın zoruna gitmiş ve babasına söylemiş. İşte bu çocuk bana vurdu gibisinden. Babası ertesi gün gelip bu çocuga tokat atmış. Çocuk delirmiş ve ertesi gün gidip kızla ilişkiye girmiş. Sonra diyor kendi anlatımına göre ilk gün istedigi buydu benden ben bir şey yapmayınca babasına söyledi. Ertesi gün ilişkiye girince ikimizde gül gibi geçindik hiç sorun yaşanmadı babasınada söylemedi. Kıyamet alameti gibi bir şey diyor bu yaşadıgı duruma ve insanlara kötülük yaparsan gül gibi geçineceginizi iyilik yaparsanız sizin suçlu olacagınızı söyleyip yaptıgı igrenç olayı savunuyor ve müşrulaştırmaya çalışıyor.

Şimdi arkadaşlar ortada düpe düz tecavüz olayı var. Bu şahıs bunu videolu olarak internete atıyor ve kendisi 6 yaşındayken 8 yaşındaki kıza tecavüz ettigini itiraf ediyor. Hukuktan anlayan arkadaşlara sormak istiyorum. Bu Video'yu kanıt olarak gösterip bu herife dava açsak bu adam hapis yer mi? Nasıl bir ceza alır? Ceza alacaksa bile kurtulma şansı var mı çünkü muhtemelen dava açılsa bile şöyle bir savunma yapacak: Ben onu kolpadan anlattım olay tamamen yalan izlenmek için uydurdum gibisinden bir savunma yapacak.

Hocam anlattığınıza göre söylüyorum, tecavüz zorla, kız istemeden yapmak değil mi?

Burada anlattığınıza göre kızda istemiş fakat bence böyle bir şeyin gerçek olması imkansız, 8 yaşında kız bunları nereden bilecek, aynı şekilde 6 yaşındaki erkekte.

Gerçekten yazıp yazıp sildim. Bu nasıl bi' konu ya böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı