X Box One S Kontrolcüsünde RB Tuşu Basmıyor

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 19'da RB tuşu basıyor, 10dk oynadıktan sonra tuş basmıyor. Belgelerim klasöründe ayarları sıfırladım, düzeldi. Tekrar bozuldu. Çözümünü bir türlü bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 19'da RB tuşu basıyor, 10dk oynadıktan sonra tuş basmıyor. Belgelerim klasöründe ayarları sıfırladım, düzeldi. Tekrar bozuldu. Çözümünü bir türlü bulamadım.
Kontrolcüyü ne zamandır kullanıyorsunuz?
Bugün sipariş verdim hala iptal edicek zamanım var. Bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum.
Umarım çözümünü bulabilirsiniz.

Kontrolcüyü ne zamandır kullanıyorsunuz?
Bugün sipariş verdim hala iptal edicek zamanım var. Bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum.
Umarım çözümünü bulabilirsiniz.
Hocam sorun yoktu 1. yıl doldu. RB tuşu basıyor, fakat menü geçişinde kullanılmıyor. Sağ analog da normalde skill yapıyordu, şimdi sadece sprint yarıyor. Düzeltiyorum, tekrar bozuluyor. Ayarlar doğru. Oyunda bir problem var sanırım.

Hocam sorun yoktu 1. yıl doldu. RB tuşu basıyor, fakat menü geçişinde kullanılmıyor. Sağ analog da normalde skill yapıyordu, şimdi sadece sprint yarıyor. Düzeltiyorum, tekrar bozuluyor. Ayarlar doğru. Oyunda bir problem var sanırım.
Kontrolcü akşama doğru elime ulaşır. Deneyip aynı sorunun olup olmadığını yazarım buraya.
Maçlar arası geçişlerde ayarlar sıfırlanıyor. Nedenini bulamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı