X3 Pro hard reset sonrası ısınıyor ve bataryası hızlı tükeniyor

M. SAMED VURAL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün X3 Pro telefonuma hard reset atmıştım. Attıktan sonra telefonu kurmayıp 20 dk telefonu şarja taktım. Şarjdan çıkardığım da telefon bayağı sıcaktı hem de bayağı bir sıcaktı. Ondan sonra ise telefonun şarjı bayağı hızlı gitmeye başladı örnek olarak eskiden 4 dk de 1 şarj bile gitmiyordu şimdi ise 2-3 dk de 1 gidiyor. Ayrıca az önce telefonun pili 10'du, 2-3 dk içinde 6 ya indi. Sonra pili 6'dayken 5 dk dk falan bekledim ama pili gitmedi bende şarja takayım dedim. Şarja takar takmaz pili yüzde 6'dan 10'a çıktı. Sizce neden oldu bileniniz var mı telefonu tekrar mı sıfırlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün arkadaşımın telefonu X3 Pro ile video çekmişler. Telefon normal videodayken sanki ağır çekim modundaymış gibi ağır şekilde oynatıyordu bende yeniden başlat dedim yeniden, başlat tuşuna bastıktan sonra telefon kapandı ve hala açılmadı. Forumlarda ve telefonculara gittiğimizde sorunun işlemciden ve kronik olduğunu öğrendik. Telefonun tamiride olmayabilir demişler. Ayrıca X3 Pro tasarımsal hata ile batarya altındaki sıvı lehim borusu işlemciye tam olarak yetişmiyor ve işlemci yüksek ısıdan hasar alabiliyor.

Kronik sorunlu maalesef bir çözümü yok. POCO almayın demekten dilimde tüy bitti.

Merhaba. Dün arkadaşımın telefonu X3 Pro ile video çekmişler. Telefon normal videodayken sanki ağır çekim modundaymış gibi ağır şekilde oynatıyordu bende yeniden başlat dedim yeniden, başlat tuşuna bastıktan sonra telefon kapandı ve hala açılmadı. Forumlarda ve telefonculara gittiğimizde sorunun işlemciden ve kronik olduğunu öğrendik. Telefonun tamiride olmayabilir demişler. Ayrıca X3 Pro tasarımsal hata ile batarya altındaki sıvı lehim borusu işlemciye tam olarak yetişmiyor ve işlemci yüksek ısıdan hasar alabiliyor.

Tasarımı ayrı hatalı yazılımı ayrı hatalı. Nereden tutsanız elinizde kalıyor telefon. Tek yapılabilecek eli yüzü düzgün bir Custom ROM kurmak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı